Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Gáz, ha 26 évesen még sosem...

Gáz, ha 26 évesen még sosem beszéltem a szüleimmel/-nek arról, hogy meleg vagyok?

Figyelt kérdés
Elég régimódiak ebben a témában. Egyébként még velük élek. Szerintetek?
2012. jan. 23. 20:24
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
98%
Hát, előbb-utóbb ki fog derülni. Nem gáz. Magyarországon ez kevéssé elfogadott téma. Remélem, ha megtudják, attól még ugyanúgy szeretni fognak, mint eddig.
2012. jan. 23. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim ***** válasza:
17%
Hát én megmondanám nekik. De egyébként, mi térít el a nőktől? Nincs bajom a melegekkel, de ezt sosem értettem
2012. jan. 23. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 anonim ***** válasza:
57%
Én nekem nem.
2012. jan. 23. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 anonim ***** válasza:
88%
Csak a férfiak lehetnek melegek? Egyébként szerintem várj míg elköltözöl, mert rengeteg durva sztorit hallottam már.
2012. jan. 23. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 anonim ***** válasza:
97%
22 éves haverom ugyanezt csinálja, már számtalanszor mondtam neki, hogy én nem tudnék így élni. Hazudni azoknak, akiket a világon a legjobban szeretek... Ha szeretnek, úgyis elfogadnak. Ha nem, akkor meg tök mindegy, hogy tudják-e. Szerintem.
2012. jan. 23. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 anonim ***** válasza:
54%
Kedves 4., a nőket leszbikusnak hívják.
2012. jan. 23. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 A kérdező kommentje:
Semmi nem térít el, ez vagyok. A gimnáziumban is a fiúkat nézegettem, ennek ellenére együtt jártam 17 évesen egy lánnyal, de mikor oda került a sor, hogy tapi, meg simogatás stb., egyszerűen semmit nem éreztem, még merevedésem se volt. Pedig amúgy szerettem.
2012. jan. 23. 20:30
 8/26 anonim ***** válasza:
96%
Előbb-utóbb úgy is kiderül.felnőtt ember vagy,szerintem vállald fel. Én hetero vagyok de agyfaszt kapok az ilyen melegeknek intézett kérdésektől,miszerint "mi térit el az ellenkező nemtől?" Miért,téged mi térit el az azonos neműektől?Az,hogy nem vonzódsz hozzájuk,gondolom.. nincs ezen mit magyarázni szerintem.
2012. jan. 23. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 anonim ***** válasza:
75%

Az jó lenne, ha el tudnál költözni...ez így elég flusztrálólehet. Anúgy, hogy nem tudnak róla az nem gáz. Felnőtt vagy, azt csinálsz ilyen téren amit akarsz.

Remélem boldog tudsz lenni!

23N

2012. jan. 23. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 A kérdező kommentje:

Szerintem attól, hogy nem beszélek róla, nem hazudok. Nem mondtam soha nekik, hogy van barátnőm. Vagy rosszul fogom ezt fel?

Elköltözni még sajnos az anyagi helyzetem miatt nem tudok. De majd az lesz.

És nem csak a pasik lehetnek melegek. Ismerek leszbikus lányt.

2012. jan. 23. 20:36
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!