Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Aki az apukámra emlékeztet...

Aki az apukámra emlékeztet attól fura érzés tör rám. Mással is így van?

Figyelt kérdés
Apum már 4 éve meghalt. Az utolsó néhány hónapban nagyon leépült, néha nem ismert meg stb. meg úgy alapból olyan "bátorításra szoruló" volt. Pl ma láttam a buszon egy férfit akinek olyan szemei voltak mint neki, és ahogy rámnézett olyan szomorúan vagy nem is tudom mi volt a tekintetében, elkezdtem könnyezni. Vagy ha valakin hasonló pólót látok mint amiket ő hordott...
2012. jan. 23. 22:15
 1/8 A kérdező kommentje:
Amúgy nem tudom mi van velem mostanában, csomószor elérzékenyülök. Nézek egy filmet és könnyezek, vagy ma csak egy reklámot láttam és elkezdtem sírni...Pl látok valaki olyat aki idős és kicsit olyan elesett, és akkor elkezdek pityeregni. Mi van velem?
2012. jan. 23. 22:16
 2/8 anonim ***** válasza:
megkérdezhetem mennyi idős vagy? :)
2012. jan. 23. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
szia!Ez nálam is pontosan így van.Apukám még csak 1éve halt meg de én is sokszor elsírom magam ha hozzá kicsit is hasonló embert látok.nálam végképp érzékeny téma a sérült emberek.Apukámnak halála előtt pár évvel amputálták a lábáát és ha valakit látok hasonló helyzetben mindíg sírok.Akár a tv-n is tudok sírni:S. sajnos nemtudom mikor fog elmúlni.
2012. jan. 23. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Az én apukám már 10 éve halt meg és még mindig előfordul velem is ugyanilyen. :) Szerintem ez normális.
2012. jan. 23. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Én papámmal voltam így. Ő is beteg volt... Egyszerűen próbálok nem erre gondolni. Amúgy ne sértődj meg, nem tudom hány éves vagy, vagy fiú e vagy lány de ha lány vagy nem most fog megjönni? Esetleg nem vagy terhes? Egyik ismerősöm kezdte így :S Rám is akkor szokott rám jönni ha meg akar jönni :P
2012. jan. 23. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Ezt csak a reklámból és ilyenekből kérdezem, nem az alap kérdésből.
2012. jan. 23. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Szia,nekem is négy éve halt meg apum,sokszor érzek így,egyszerűen szereted őt és hiányzik,ezért van ez.Teljesen normális reakció szerintem.
2012. jan. 24. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

nekem elváltak a szüleim, de nagyon jó kapcsolatban maradtam apukámmal. Nem hagyott el bennünket tesómmal, folyamatosan keresett minket, jött-vitt minket. Egyszóval mint apa megmaradt az életünkben.


Apukám nagyon sokat dolgozik külföldön, így nagyon szokott hiányozni. Én a háziorvosomban véltem felfedezni hasonlóságot. A beszédük, és nekik is a tekintetük annyira hasonló. Szeretek menni a háziorvosomhoz... :)


Kisebb voltam még, és az utcán láttam egy hasonló kinézetű férfit, mint apukám, és elkezdtem szaladni hozzá...szegény férfi csak nézett, hogy ki kiabál utána, hogy :"apa, apa" :))

2012. jan. 24. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!