Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit mondtok, meddig tarthat...

Mit mondtok, meddig tarthat ugyanazon nő és férfi közt a szerelem, a rózsaszín köd, a "megőrülök Érted" érzés?

Figyelt kérdés

Csak kíváncsi vagyok, mert sokan annyira rövid időre határolják ezt a dolgot.(Pedig én személy szerint nagyon-nagyon hosszú idő elmondhatatlanul szerelmes vagyok, és azt hiszem, ez tényleg szerelem, mert semmi máshoz nem fogható...)

Nah, szerintetek?:) És most nem a saját kapcsolatomra gondolok, hogy vajon ez meddig fog tartani nálam, azt csak úgy leírtam.Hanem általánosságban pl. nálatok vagy ismerőseiteknél meddig volt?:)


2011. dec. 21. 22:33
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
szerintem ez mindenkinél változó illetve attól is függ milyen gyakran találkoznak, netán együtt élnek e. nálam ez 3 hónapig tartott de mi rögtön össze is költöztünk. na meg én hamar beleszeretek a megfelelő egyénbe de hamar el is múlik. de pl ismerek olyat akik csak együtt jártak (heti 2-3 találkozás) és egy évig is tartott ez az érzés.
2011. dec. 21. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
75%

Szerintem a rózsaszín köd és a "megőrülök érted", két különböző dolog.

A rózsaszín köd néhány hónapig tart szerintem, nem emlékszem már nálam meddig tartott, de valahogy így, viszont a "megőrülök érted" dolog még így a kapcsolatunk/házasságunk 11. évében is tart.

2011. dec. 21. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
61%
Az igazi szerelem nagyon sokàig eltart hosszù évekig. Higyjél magadban!
2011. dec. 21. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
91%

én sosem láttam rózsaszín lila, vagy bármilyen más ködben...először talán egy erős, mély barátságnak indult, aztán jött a csók ami mindent felülírt.

Én valahogy mindig láttam a hibáit ugyanúgy mint az erényeit.

4,5 éve vagyunk együtt minden egyes év elteltével mélyebbnek, közelibbnek élem meg a kapcsolatunkat, de nm vagyok vak, tudom hogy két hét hány óra:) de az a jó, hogy ezekkel tudom szeretni.

szóval nem tudom a rózsaszín köd meddig tart, de a mély szeretet, szerelem, csodálat, évekig.



(am. az a tényleges "szerelem" állítólag 3 évig tart, különben az emberek hormonjai beadnák a kulcsot:P)

2011. dec. 21. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:

2. vagyok

A rózsaszín köd, mikor elvakultan szerelmes vagy,és még a hibáit sem látod meg, a "megőrülök érte" pedig utána még nagyon sokáig tarthat, csaképp akkor már a hibáit is észre veszed, és azzal eggyütt őrülsz meg érte:)

2011. dec. 21. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:

8 hónapja vagyunk együtt, és a mai napig tűkön ülve számolom az órákat, hogy mikor találkozunk már, amikor esetleg pár napig nem látom. valami olyasmi van köztünk, ami minden nap egyre közelebb kötöz minket egymáshoz anélkül, hogy csillapulna az érzés.

előző kapcsolatomban én másfél évig szerelmes voltam, de max. fél évre teszem azt, amíg rózsaszínködöztünk. pedig sokkal ritkábbak voltak a találkozások, mint a mostani barátommal:)

2011. dec. 21. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:

A megörűlök ha nem láthatlak 1évig tartott,aztán összeköltöztünk.

A szerelem néha elöjön,ilyenkor sirhatnékom van anyira odavagyok a paromért,igaz ez csak pár napig tart.10éve vagyunk együtt.

2011. dec. 22. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
én három év után még igen.
2011. dec. 22. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:

Mi pont egy éve vagyunk együtt és nálam ez teljesen hullámzó. Van, amikor hónapokig odavagyok, van amikor 1-2 hétig tudom, hogy nekem Ő a legfontosabb, de valahogy mással vagyok elfoglalva. Fél éve együtt is élünk, úgyhogy már kicsit nyugodtabbak az érzéseink. De belül tudom és érzem, hogy Ő a nagy Ő és imádom. ez nem változik soha.

Az exemmel 2 év után is gyomorgörcsösen izgultam, mikor jött (messze lakott, egy kollégiumban éltünk). Én végig odavoltam érte, csak ott Ő nem.

Úgyhogy mondhatom, hogy én részemről évekig is lángolok, csak váltakozó intenzitással.

23N

2011. dec. 22. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:

Azt mondják az okosok, hogy 2-2,5 évig tart ez az érzés, amíg a szervezet hozzászokik a szerelem által kibocsájtott kémiai anyagokhoz :)

Utána pedig szépen eltűnik a szerelem, és a helyét átveszi a szeretet, ami sokkal mélyebb, biztonságot adó érzés.


Tudod, a láng hirtelen megéget és forró, a parázs viszont sokáig melegen tart :)

2011. dec. 22. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!