Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit csináljak, hogy ne legyen...

Mit csináljak, hogy ne legyen bűntudatom?

Figyelt kérdés
Nagyon nagy butaságot csinaltam és iszonyatosan megbàntam. Eléggé elhanyagoltnak éreztem magam a kapcsolatomba és a szex sem működött, hiába probàltam vele sokadszor is megbeszélni nem változott semmi. Megtörtént a baj.Megcsaltam. Azóta a legnagyobb rendbe vsn közöttünk minden. Jobb, mint valaha. Viszont nagyon bánom amit tettem és nem tudom mit csináljak. Ha elveszitem meghalok.
2012. jan. 24. 16:28
 1/8 anonim ***** válasza:

Van lelkiismereted, ez jó. Meg bántad , az is. Ha jól megy minden, minek agyalsz?

Az történik meg , amitől a leg jobban félsz.

Amugy, szexelj vele még többet.

2012. jan. 24. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

mindenkinek vannak titkai... és egy párkapcsolat igaz, hogy őszinteségen alakul. de amit a másik nem tud az nem is fáj neki!

ha biztos vagy benne, hogy nem derül ki, akkor ne agyalj ezen. próbálj úgy tenni mintha semmisem történt volna!

2012. jan. 24. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Úgy teszek.... És elhalmozom minden jóval. Ezen kivül mindenben őszinte vagyok vele. És nagyon szeretem, egyszerűen csak arra vágytam, hogy figyeljen rám végre és ez lett belőle
2012. jan. 24. 16:48
 4/8 anonim ***** válasza:
Nem kell a bűntudatodat rátolni a partneredre, mert nem kell vele feleslegesen terhelni. Megtörtént, hát megtörtént. Nem dől össze a világ. Ha megtetted, akkor cipeld egyedül. Mégis mit várnál, ha elmondanád?
2012. jan. 24. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Nem akarom elmondani, mert sokkal jobban fájna neki mint most nekem. Ő is sok rosszat tett ami ide vezetett, de pont ezért mert megküzdottunk a kapcsolatért mar vigyázunk. Csak nem tudom, hogy elhetunk ettől függetlenül majd boldogan. 10 ev mulva ez nem szamit majd.... Remélem
2012. jan. 24. 16:55
 6/8 anonim ***** válasza:
Ne csinálj semmit! Legyen örök tanulság és maradjon titok.
2012. jan. 24. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Jó nagy tanulság az biztos. A fejem a falba tudnàm verni, hogy ilyen ostoba voltam. Köszönöm, hogy ilyen megértőek vagytok. Bizom benne, hogy evek mulva nem ez lesz a mervado és probàlok a legjobb társ lenni.
2012. jan. 24. 17:07
 8/8 anonim ***** válasza:
Hát , úgy legyen. Amugy , nincs rajtad számláló. De egy valami van benned, ami ritka, a lelkiismeret. Büszke légy rá.
2012. jan. 24. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!