Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit csináljak, hogy emiatt ne...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak, hogy emiatt ne legyen bűntudatom?

Figyelt kérdés

16/L vagyok. Szinte minden ember akikkel jóba vagyok a legféltettebb tikaikat nekem mondják el, fiúk-lányok egyaránt. Sokaknak a lelki támaszuk vagyok. Van egy fiú barátom, aki családilag elég rosszhelyzetben van. Úgy volt, hogy már elöltözik a fiú az apjához(szülei külön élnek). Erről csak én tudok, meg egy felnőtt, senki más. Én próbáltam segíteni neki ahogy tudtam, mert valljuk be egy kamasznak viselni ekkora terhet igen nehéz.

Namost a helyzet a következő:

Van egy párkapcsolatom. Én is és a fiú is féltékeny típusúak vagyunk. A barátom akárhányszor ír egy lánynak, vagy beszélget egy lánnyal egyből elfog engema féltékenység, de nem teszem neki szóvá, mert tudom, hogy alaptalan a féltékenységem. Tényleg az, szóval próbálom magamba elfojtani. Viszont ma felhívott a haverom, akinek családi gondjai vannak...elmondta a telefonbeszélgetésbe, hogy megint zűr van neki otthon...mondtam neki, hogy nyugalom, és, hogy vigyázzon magára, hogy ne sérüljön lelkileg. Viszont a barátom nem tud erről. És én szívesen elmondanám neki, csak félek, hogy ha rákérdez, hogy miről beszéltünk nem mondhatom el, hogy a srácnak milyen gondjai vannak...így viszont bűntudatom van holott nem lenne rá okom. Most mit csináljak??? Igaz, hogy nincs okom bűntudatra?


2011. nov. 5. 21:20
 1/2 anonim válasza:
Bűntudatod semmiképp se legyen mivel semmi rosszat nem tettél!! Én elmondanám a barátomnak persze csak ha bizalmas a kapcsolatotok és tudod hogy nem mondaná el senkinek. viszont ha nem ilyen szerintem inkább ne kotyogd ki neki:) remélem segitettem
2011. nov. 5. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Köszi, hogy írtál:)

Igazából mindent ellehet neki mondani:) CSak nem tudom, mi a helyes. Mert az se szép, ha a scaládilag nehéz helyzetben levő ember titkát kotyogom ki, de azse, ha a barátomnak nem mondom el...most nem tudom, mit tegyek.

2011. nov. 5. 21:31

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!