Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Ez tényleg ilyen nagy dolog?...

Ez tényleg ilyen nagy dolog? Ezért jogosan féltékeny a férj?

Figyelt kérdés

Unokatesóm gyógytornász, most otthon van a gyerekekkel.

A férjemnek ízületi kopása van, gondoltuk, ha már fizetünk, maradjon családban a pénz, unokatesómat kértük meg, hogy segítsen, házhoz mentünk.

Férjemet levetkőztette félmeztelenre (vállízület), hogy lássa az izmok reakcióját a mozgatásra, közben tenyérrel fogta is a vállát, hogy érezze mi történik belül.


Közben megjött a férje, majd elkezdett azon morogni, hogy egy félmeztelen pasi látványára kell hazaérnie.


Több okból se értem a dolgot. Egyrészt nem ilyennek ismertem meg a srácot. A férjem se enyelegni ment az unokatesómhoz, hanem szakszerű ellátásért - azt még én is felfogom, hogy pulóveren keresztül nem látszik az izmok feszülése. Strandon is látszik ennyi belőle, én is ott ültem mellettük és figyeltem, hogy adott esetben otthon nekem merre kell tekergetnem a karját, mire kell figyelni.


Unokatesóm a karakán természetéhez méltóan kissé leugatta a férjét, hogy a munkahelyén még katétert is betett a betegeknek, nem egy meztelen váll az, amire ráizgul.


Még a gyerekek is érdeklődéssel figyelték, hogy az anyjuk mit csinál, aki kommentálta is, hogy "Petinek fáj a válla, de ha sokat mozgatjuk, jobb lesz neki".


A férjem még járni fog hozzá, én nem feltétlenül leszek ott, most is csak az egyrészt látni akartam az unokatesómat, mert rég találkoztunk, illetve igyekeztem megtanulni, hogy mit csinál vele.

Nekem női szemmel se volt semmi extra abban, hogy nincs póló a férjemen. Szegény még szenvedett is a mozgatástól, mert az ízületi kopás miatt fájdalmas művelet.


A férj reakcióját nem értem, ismerjük egymást egy ideje, eddig jó fej volt.

Lehet, hogy csak rossz napja volt?


2012. jan. 13. 04:50
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Hát igen, az lehet, hogy csak rossz napja volt, mert ez azért egy természetes, alap dolog volt egy gyógytornász és páciens között :D emiatt tényleg nem kellett volna kiakadni. Lehet bal lábbal kelt fel.
2012. jan. 13. 06:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
96%

Mindenesetre, ha ennyire zavarja a férjet, hogy kezeli az unokatesód a férjed, akkor inkább ne menjetek többet.

Neked van igazad, hülyeség féltékenykednie, de a családi béke többet ér, mint a ti igazotok. Ne veszekedjenek miattatok.

Szerintem a pasinak többet az unokatesódéknak a családi béke, mint a ti pénzetek.

2012. jan. 13. 07:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
45%
egy fárasztó nap után én is tennék egy megjegyzést, mert nem az a látvány amit ilyenkor szívesen látunk:)
2012. jan. 13. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
97%

Nem jogos a férj kifakadása, annál is inkább mert rokonok vagytok, másrészt ha a feleségének egyszer ilyen a munkája akkor ez ezzel jár.


Viszont a férfiak egy része ilyen. Köztük az én párom is. Hébe-hóba, talán 3-4 havonta jön el hozzánk a barátnőm, és olyankor persze sok mindenről beszélünk. Na, amikor a párom hazaállít és észreveszi a barátnőm, már látom a mozdulatain hogy b@romira nem tetszik neki hogy itt van nálunk valaki. Mondani nem mondja, csak amikor elmegy a barátnőm. Na akkor aztán kiakad, hogy neki erre kell hazajönnie stb. stb.

Én ilyenkor szépen intelligensen, de nagyon durván lecseszem, ő egy ideig dúl-fúl magában én pedig nem foglalkozok vele. 1-2 óra múlva elfelejti a dühét.

De sajnos igen, van olyan férfi aki ilyen semmiségen kiakad. Akár azért mert fáradt, vagy épp azért mert meglepetésként érte a dolog és ő nem vetkőzhet le alsógatyára, nem kaphatja elő a sört a hűtőből és nem feküdhet végig a nappaliban a tv előtt---- a vendég miatt. Az én párom szokta mondani: a vendég miatt még egy jót sz@rni sem tud, mert olyan kényelmetlenül, feszengve érzi magát, hiába van a saját otthonában.

Hát szerintem pedig ki lehet az ilyen alkalmakat bírni, pláne hogy nem mindennapos.

2012. jan. 13. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
25%

# 4

teljesen igaza van. hazaék a munkából és nem pihenhet, mert egy idegen van a lakásban. ki vágna hozzá jó képet?

2012. jan. 13. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
82%
Lehet, hogy tényleg csak rossz napja volt, nem hinném, hogy sokat kell ezzel foglalkozni. Ha belegondol, te is ott voltál, a másik pedig, valóban hogyan tornáztassa a férjedet úgy, hogy rajta a póló vagy a pulcsi? Ez teljesen természetes, hogy félmeztelen. Azt mondom, ha nadrág sem lett volna rajta, az már gáz lett volna nyilván. :) Én inkább a masszázsban látok sok erotikát, még ha tök idegen is a masszőr, akkor is, szerintem az tök erotikus, amikor egy meztelen testet masszíroznak és csúszik rajta a krém. De amikor valaki bocsánat, majd besz..rik a fájdalomtól, mert a kopásos vállát tornáztatja, abban semmi féltékenységre okot adó mozzanat nincs.
2012. jan. 13. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
5. Ha valaki nem tudja tolerálni 3-4!!!! havonta, hogy a párja barátnője felmegy hozzájuk dumcsizni, azzal van a gáz, meg a te felfogásoddal, ha szerinted ez a dolog probléma.
2012. jan. 13. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
74%

Szerintem ez inkább vicces reakció volt, mintsem dühítő vagy mérges. Persze lehet hogy rossz napja volt és nem vágyott senki társaságára, csak a családéra ha hazaér.

Ne csináljatok ebből nagy ügyet, mindenkinek vannak rossz pillanatai, ráadásul úgyis fogtok még találkozni, ahol lesz alkalma ismét reagálni. Ha a jövőben is beszólogat, keressetek más gyógytornászt.

2012. jan. 13. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
22%
Beszélj vele szerintem,mármint a pasival és kérjetek elnézést,hogy problémát okoztatok neki azzal,hogy számára nem megfelelő időben voltatok ott.Igazából az én párom sem szereti,ha itt van valaki,mikor hazaér a munkából,kivéve közeli családtag,mert olyankor nem tud nyugodtan megvacsorázni,lefürdeni egyebek (1,5 szobás kislakásban lakunk),feszélyezve érzi magát.Nem kell mindjárt mást keresni,ha az unokatesód jó gyógytornász.Tisztázni kell a helyzetet.
2012. jan. 13. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
9%
te meg maga vagy az iq bajnok mi? no comment....
2012. jan. 13. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!