Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Jogosan vagyok szomorú és...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Jogosan vagyok szomorú és érzem magam megbántva?

Figyelt kérdés

A kérdést azért teszem fel, mert nem tudok tisztán gondolkozni, és nem hiányzik még egy felesleges balhé - így is padlón vagyok. Érdekelne a véleményetek...


Az a helyzet dióhéjban, hogy haldoklik a cicám, holnap fogom elaltatni. Egész nap mellette vagyok, nagyon szenved szegény... Megkértem a páromat, aki messze lakik tőlem, hogy próbálja meg elintézni a helyettesítését, legyen velem holnap, mert szükségem volna rá. Nem sikerült neki megoldani, nem baj, megértem, nem szóltam semmit, sírva-fuldokolva tettem le a telefont.


Most nemrég ért haza, és csak egy smst írt nekem, hogy most megy edzeni, majd utána MSNezzünk ha szeretném, és hogy sajnálja, de már muszáj edzenie mert rég nem tette.


Nekem ez fáj, mert úgy érzem teljesen cserben hagy a bajban. Nagyon szeretném ha lennének most körülöttem emberek, erre még ez is fontosabb.


Vélemény?


2011. jan. 15. 20:53
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
Én nagyon szeretem a macskákat, és ha az ismerőseim közül bárki ilyen helyzetben lenne (de ez - természetesen - bármely más háziállatra is vonatkozik), hanyagolnék minden mást, és segítenék neki átvészelni. Különbözőek vagyunk...
2011. jan. 15. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
100%
úristen....remélem ez most nem valóság amit leírtál
2011. jan. 15. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
Jogosan vagy szomorú, jogosan érzed magad megbántva! Mást nincs mit hozzáfűzni.
2011. jan. 15. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:

Nekem mikor a tengerimalacom haldoklott egyik: nem mentem msn-re, mert vele voltam, aztán rájöttem, hogy nem tudom nézni a szenvedését és elvittem dokihoz elaltatni... másiknál pedig szintén semmi msn-en, vele voltam megint... éjjel is fél óránként felkeltem...

Lehet, hogy barátod nem "tapasztalt" a halál terén, nem kellett még átélnie, hogy meghalt egy közeli szerette, vagy ahogyan haldoklott... és lehet, hogy nem tudja kezelni a szitut és nem is akar ezért msn-re menni. De ezt sajnos nem tudom, mert ebben az esetben ne legyél megbántva, a pasik sokszor hülyék...

2011. jan. 15. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:

Szerintem ha azt nem is kéne megértenie, hogy neked mennyire fontos ez a cica, azt mindenképpen éreznie kéne, hogy szükséged van rá.

Viszont a fiúk sokszor másként működnek, lehet, hogy ő csak annyit érzékel, hogy ez csak egy macska, minek csinál belőle ekkora ügyet. Szerintem nem akart megbántani, csak nem érti, hogy neked mennyire fontos lenne, hogy veled legyen.

A cicádat nagyon sajnálom. :(

2011. jan. 15. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 A kérdező kommentje:
Köszönöm, várok még véleményeket. Már nem tudom mikor vagyok túlérzékeny és mikor nem...
2011. jan. 15. 21:00
 7/19 anonim ***** válasza:
0%

egy macska halála szerintetek egyenlő egy közeli rokon, szeretett SZEMÉLY halálával?

ba.zki, ettől padlót fogok mindjárt.....

2011. jan. 15. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 A kérdező kommentje:
Hát én is a cicusommal vagyok... "Megágyaztam" magamnak a fürdőszobában ahol fekszik szegény (itt van a legmelegebb és ez fontos neki) és egy nagyon kedves barátommal beszélgetek MSN-en, mert szükségem van a kommunikációra. Ne higyjétek, hogy magára hagytam az állatkámat... Fél kezem mindig rajta, lassan is írok...
2011. jan. 15. 21:02
 9/19 A kérdező kommentje:
21:01, senki nem várja el, hogy megértsd, viszont megkérlek Téged, hogy hagyj engem békén a gyászommal, ne fűzz hozzá több kommentárt. Köszönöm szépen.
2011. jan. 15. 21:03
 10/19 anonim ***** válasza:

Neki még nem volt háziállata vagy biztos olyan is rég volt vele hogy elvesztett valakit, aki közel állt hozzá (akár ember, akár állat) ezért nem érzi át a fájdalmadat, mert elfelejtette hogy milyen is ez.


Ha ráadásul távkapcsolatban éltek, vagy nem tudom miben, ha mondjuk most sem tud átmenni hozzád. Te is mondhattad volna nyugodtan, hogy jöjjön át, nem kell szégyellned azt sem hogyha tudná hogy fáj.

2011. jan. 15. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!