Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit csinálnál a helyemben?

Mit csinálnál a helyemben?

Figyelt kérdés
2002-ben jöttem össze életem nagy szerelmével én akkor 21 voltam, ő 25. Hat évig voltunk együtt, de végül vége lett, mert én hozzá akartam már menni, ő viszont nem akart házasodni. Utána nem sokat hallottam felőle. Most van egy nagyjából 1 éves kapcsolatom, ígéretesen alakul, de nem tudom még, hogy mi lesz belőle. Erre tegnap beállított a nagy szerelmem (ami nem kis mutatvány, mert a szakításunk óta már a harmadik helyen lakom), hogy még mindig szeret, és megérett a házasságra, szívesen elvenne, ha még úgy gondolom. Leginkább attól tartok, hogy teljesen megváltozott azóta, és lehet, hogy már nem is akarok hozzámenni. De nem találkozgathatok vele, mert van más. Nem akarok a két szék között a padlón kikötni. De ha nem változott meg, akkor meg örökké bánni fogom, hogy elszalasztottam a lehetőséget, mert én már akkor vele akartam leélni az életemet. Szóval abszolút tanácstalan vagyok.
2012. jan. 25. 10:59
 1/10 anonim ***** válasza:
A kérdés: melyiket szereted?
2012. jan. 25. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Jó kérdés. Mivel az elsővel eleve 6 évig voltam együtt. Őt sokkal jobban szerettem, mint a mostani páromat, egyszerűen még nem volt annyi időnk, hogy annyira beleszeressek.
2012. jan. 25. 11:05
 3/10 anonim ***** válasza:
Hát. Számomra az sok mindent elmond, ha 1 év nem elég ahhoz, hogy igazán beleszeress. A lényeg, ezzel kellene tisztában lenned, hogy melyiket szereted (nem szeretted, szereted) és aszerint dönteni.
2012. jan. 25. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Valami van a háttérben,nem véletlenül állított most csak úgy be. Próbálj utánnajárni,ez nekem gyanús. 36/F
2012. jan. 25. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Ezen gondolkodom én is, hogy valami lehet. Nem véletlenül jött. De hogy járjak utána, úgy, hogy ne bukjak le? Előbb utóbb ki fog derülni, hogy nyomozgatok utána. Gondolom neked sem esne jól, ha kiderülne, hogy akivel jársz, az a régi szerelme után kutat. Ez a baj.
2012. jan. 25. 11:18
 6/10 anonim ***** válasza:
Úgy gondolom, hogy egyik sem az igazi. Ha valamelyik is az lenne, tudnád, és nem tennél fel kérdéseket. Akármelyiket is választod, válás lesz a vége.
2012. jan. 25. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:

Kedves hatos.

Nekem, ahhoz, hogy valakivel el tudjam képzelni az életemet, ahhoz kell legalább 2 év. Mint írtam a mostani kapcsolatom csak 1 éves.

A szakításunk óta meg mégiscsak eltelt több év, honnan tudjam, hogy ő mennyire változott meg?

Úgyhogy nem értem, hogy miért gondolod, hogy mindkettőnél tuti a válás. Te melyik kapcsolatban lennék biztos?

2012. jan. 25. 11:29
 8/10 A kérdező kommentje:
lennél biztos?
2012. jan. 25. 11:30
 9/10 anonim ***** válasza:

Nekem is gyanús, h most csak úgy megkeresett téged, és ez sok kérdést felvet... arra nem gondoltál, h azért keresett meg, mert (ha jól számolom) már 35 éves, és pánikba esett, h egyedül marad? Vagy most van túl egy kapcsolaton és felejteni akar? Mennyire láttad őszintének, amikor elment hozzád, és azt mondta, h szeret? Tudom, h van olyan, h a szakítás után jön rá az egyik fél, h mennyire fontos a másik, de 4,5-5 év elteltével...? Szerintem ez sok.

Úgy gondolom, ezeket kellene átgondolnod, remélem segítettem.

2012. jan. 25. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%

Többi kérdésedre válaszolva: én inkább az egy éves kapcsolatban lennék biztos;

4-5 év pedig nagy idő, és van esély arra, h változott a srác, aki megkeresett.

(9-es vagyok)

2012. jan. 25. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!