Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit csinálnál a helyemben?

Mit csinálnál a helyemben?

Figyelt kérdés
a párom elment dolgozni. a telefonját itthagyta, én meg soha nem nézegettem még, hát most megnéztem a képeket, aztán a telefonkönyvet. de semmi féltékenység nem vezérelt, csak úgy kíváncsiságból. a telefonkönyvében volt egy név : cica.. azthittem én vagyok úgy beírva, örültem is neki, de ahogy haladtam lentebb, megláttam az én nevem. megnéztem a cica névhez tartozó számot, de nem az enyém. 5 hónapja vagyunk együtt, szinte mindig itt van nálam, karácsonyra eljegyzési gyűrűt kapok tőle, minden stimmel, és most ez.. :(( annyira tanácstalan vagyok. nem mondhatom meg neki, hogy átnéztem a telefonját. akkor mégis hogy derítsem ki, hogy ki az ? mit tegyek ? segítsetek mert nagyon el vagyok keseredve. 21/L
2011. dec. 5. 21:51
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
96%

Nem lehet, hogy egy régi barátnő, akit nem írt át?

Vagy esetleg macskát is akarhat venni. (Az én telefonomba is így van beírva a macskatenyésztő.).

Akár egyik haverja is lehet szivatásból.

Azért annyira nem lehet hülye, hogy egy esetleges kelléknőt ilyen néven ír be, nem férfi néven.

2011. dec. 5. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 A kérdező kommentje:
benne van egy pár volt barátnő neve is, csak át írta volna, nem régi a telefon... :( teljesen tanácstalan vagyok hogy mit kellene tennem.. megbízok benne, de ez most annyira nem kellett volna.
2011. dec. 5. 22:00
 3/26 anonim ***** válasza:
67%
Írd ki a számot a telóból és egy barátoddal hívasd fel a számot /korlátozott hívással/, hogy szia cica! Ha kérdi a csaj, ki az, a barátod mondja a párod nevét.
2011. dec. 5. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 anonim ***** válasza:
78%
Hát pedig beszéld szerintem meg vele... :/ Vagy nem tudom, de ha már gyűrűt akar venni, akkor nem értem miért csal meg.. Remélem csak annyi lesz hogy valami más, vagy valami régi szám... Azt nem nézted meg hogy az a 'Cica' mikor hívta utoljára? Vagy Ő mikor hívta 'Cicát'? Mert lehet már ezer éve nem beszéltek, csak elfelejtett nevet cserélni, vagy törölni... :/Remélem tényleg csak ennyi, nagyon szorítok :) 14L
2011. dec. 5. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 anonim ***** válasza:
93%

Nem feltétlenül.

Én sem írtam soha át, pedig nő vagyok,mi több jelentőséget tulajdonítunk ennek.

Szerintem ne szivasd telefonálgatásokkal, egyszerűen mondd el a történteket. Jobb, mint feleslegesen stresszelni.

2011. dec. 5. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 A kérdező kommentje:
de ha elmondom neki hogy átnéztem azt fogja hinni, hogy bizalmatlankodok. és nem akarom elrontani ezt az egészet pont most. pedig muszáj leszek rákérdezni, nincs más választás :(
2011. dec. 5. 22:05
 7/26 anonim ***** válasza:
89%

Miért hinne bizalmatlannak?

Nem ezzel a szándékkal nézted át. Miért ne hinné el neked?

2011. dec. 5. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 anonim ***** válasza:
96%
hát én szerintem úgy próbálnám, hogy amikor együtt vagytok, akkor kezdd el nyomkodni a telefonját, így nem lesz az h nem bízol benne és akkor turizol amikor ő nem látja. És mintha akkor látnád meg, kérdezd meg hogy hát a Cica az meg ki:)
2011. dec. 5. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 anonim ***** válasza:
57%

De amúgy 5 hónap után nem korai az eljegyzés? Az ilyeneken én mindig csak mosolyogtam, szerintem ez sohasem komoly...

23N

2011. dec. 5. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 anonim ***** válasza:
68%

Miért lenne korai?

Felnőtt emberek, tudják mit csinálnak.

Általában, ez saját megfigyelés, a jó házasságok,amik tényleg nem válással végződnek, azok ilyen nagy ő érzéssel kezdődnek és nem is várnak sokáig a párok.

2011. dec. 5. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!