Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit csinálnál ha nem kapnál...

Mit csinálnál ha nem kapnál ajándékot karácsonyra a párodtól?

Figyelt kérdés

Együtt vagyunk 3 éve. Most úgy néz ki nem kapok semmit, mert hónapok óta munkanélküli és nincs rá pénze. Ő már megkapta az ajándékát tőlem. Egy szép pulóvert. Örült is neki nagyon, de mondogatta hogy nem tudja én mit kapok és miből. Tegnap rákérdeztem hogy én mit fogok kapni, (napok óta direkt nem hoztam fel a témát) és azt mondta semmit mert nincs pénze. Tudja hogy rosszul esik és nagyon égő ez neki blabla...

Nos, én elhiszem hogy nincs pénze, nem is arról szól ez hogy több ezer forintos ajándékot kapjak, de ha igazán szeret engem akkor kitalál valamit azért nem? Akár kézzel készít nekem valamit. A lényeg hogy érezzem számítok neki. Tegnap kicsit mérges lettem és csalódott, ezt látta is rajtam. Akkor látványosan el kezdett gondolkodni hogy oldja meg a helyzetet. Reggel meg már kapom az sms-t hogy megvan az ajándék. Most hogy ha én ezt fel se hozom neki akkor meg nem is kapok semmit? Már így is úgyis el lett cseszve a kedvem mert tudom hogy nem magától vett ajándékot hanem mert én csalódott lettem. Ti hogy reagálnátok?


2011. dec. 24. 12:28
1 2 3 4 5
 1/47 anonim ***** válasza:
71%

Igy jar az aki mar napokkal elotte kerdezgeti, hogy mit kap, mint egy pisis kisgyerek. A valasz az lesz, hogy "semmit", megha kapsz is valamit.

Kovetkeztetsz a semmibol, vered a balhet mar az ajandek atadasiido elott.

2011. dec. 24. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/47 anonim ***** válasza:
90%
nagy parasztság kérdezgetni, és addig csesztetni a másikat amíg végül vesz valamit...
2011. dec. 24. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/47 anonim ***** válasza:
89%

hány éves vagy,10?

ha nincs munkája mégis miből lenne pénze? elvileg a karácsony nem az ajándékokról szól..vagyis nem arról kellene,hogy szóljon..

2011. dec. 24. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/47 anonim ***** válasza:
94%

Hát szerintem elég ciki konkrétan rákérdezni, hogy mit kapsz...

Én speciel kifejezetten örülnék, ha nem kellene ajándékozni, sokkal jobban érezném magam, ha csak romantikáznánk kettesben, és nem kéne a fölösleges tiszteletköröket lefutni mind egymásnál, mind a családban...

2011. dec. 24. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/47 anonim ***** válasza:
91%
Most komolyan, tudod, hogy munkanélküli és cseszteted egy ajándék miatt?Nem minden pasi tud saját ajándékot gyártani, de ő valahogy megoldotta. Inkább örülnél. Eszembe nem jutna ilyenkor ajándékért hisztizni, főleg, ha látom, hogy mennyire bántja őt.
2011. dec. 24. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/47 anonim ***** válasza:
87%

Miért olyan fontos az az ajándék??

A szeretetet máshogy is ki lehet mutatni.

És nem csak az év e 3 napjában!

és jobb adni mint kapni ;)

2011. dec. 24. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/47 anonim ***** válasza:
83%

szerintem ez így elég durva volt... lehet, hogy nekem is rosszul esne, de akkor sem mondanám neki, nem kényszeríteném ki belőle, hogy igenis vegyen valamit, mert utána nekem lenne lelkiismeretfurdalásom.

21

2011. dec. 24. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/47 A kérdező kommentje:

Most mit szenteskedtek? Nem hiszem el, hogy nem esne rosszul ha pont a párodtól nem kapnál ajándékot!

Már egyébként sem örülök neki meg nem érdekel mi az, mert csak azért vette hogy ne legyek szomorú nem azért mert magától akarta volna megvenni. Érdekes, hogy most hirtelen meg tudta oldani nem?

2011. dec. 24. 12:44
 9/47 anonim ***** válasza:
38%

Nekem nagyon rosszul esne. Pláne, hogy nekem fontos az ajándék, nem baj, ha egy apróság.

Én egy 100 forintos szappannak is örülnék, van egy szelet csokinak, vagy egy "gagyi" és ezálal olcsó karácsonyfadísznek.

Nem értem az ilyen embereket!

2011. dec. 24. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/47 anonim ***** válasza:
86%

Én megérteném, hogy nincs pénze, nem is akarnám, hogy a kevés pénzéből még nekem vegyen valamit. Ez nem szenteskedés, hanem így gondolom, és így is tennék, ha ilyen helyzet állna elő. Ahogyan ő is megértené, ha nekem nem lenne pénzem ajándékra, egyébként most sem kap drága ajándékot, mert nem telik rá egyelőre.


Tudom, hogy ez meg közhelyes, de nekem az a legnagyobb ajándék jelenleg az életemben, hogy ő van nekem. :)


Kellemes ünnepeket. :)

2011. dec. 24. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!