Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Miben változik egy kapcsolat...

Miben változik egy kapcsolat az évek alatt? Jobb lesz vagy rosszabb? Kb mikor kezdődnek a változások?

Figyelt kérdés
Minden válaszolónak megy a zöld kéz!
2012. jan. 25. 17:19
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Az, hogy jobb lesz, vagy rosszabb, az abszolút a felektől/kapcsolat komolyságától függ.

Ha visszagondolok, akkor az elején mi még lazábban voltunk. Szerettük egymást, de talán nem volt akkor még függőség. Most már így 6 év után ő az életem. Nehéz, ha több napig nem tudunk beszélni. Teljes mértékben összetartozunk... Ennyi idő után is megvan a szerelem, de mellé még kialakult ez az erős kötődés is. Nem tudom nélküle/mással elképzelni az életemet.

22/L (30/F)

2012. jan. 25. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
A változás nincs időhöz kötve, folyamatosan mélyül el az évek alatt. Hogy jobb vagy rosszabb lesz ez tényleg a pártól függ. Szintén 6 évünkkel én úgy gondolom hogy még mindig nagyon szeretem és imádom, emellett teljes mértékig ismerem a társam. Ez pedig szerintem nagyon jó dolog. Már a gesztusaiból, 1-1 mozdulatából tudom, hogy mire gondol, mit szeretne. és tényleg olyan erőssé válik a kötődés, hogy már nélküle elképzelni is nehéz.
2012. jan. 25. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 mmT ***** válasza:

A szerelem egy kémiai folyamat, ami elvileg olyan 3O hónapig tud működni. Ha ez a 3O hónap lejár, akkor elmúlik a nagy lángolás, de ha a szeretet lép a szerelem helyébe, akkor természetesen nincs probléma.


a 7. évet vízválasztónak hívják, de azt nem tudom, h mi a magyarázata.


Hogy jobb lesz v. rosszabb? Én az idősektől azt hallom, h "később csak rosszabb lesz...".

Sztem a változások hatására jön majd, h elkülönültök a pároddal v. előjönnek a konfliktusok: pl. összeköltözés után kiderül, h a pasi nem segít a házimunkában; gyerekneveléskor kiderül, h nem vagytok egy véleményen; szorult helyzetben kiderül, h a nő nem képes lemondani a költekezésről; évek múlva nem fordítasz annyi figyelmet a külsődre (sörhas, szőrös láb), és a párod jobban megnéz ezért más csinos lány/férfit.


Ha úgy ézed válaszút elé kerültél, akkor sztem mérlegeld, h a nagyon fontos dolgokról egyformán gondolkodtok-e, hasonlóképpen látjátok-e a jövőt. És, h érzel-e szeretetet és tiszteletet is iránta, vagy csak a szerelmet.


sok sikert!

2012. jan. 25. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
én 2 évig éltem együtt párommal, végig halálosan szerelmes voltam.még utána is. a körülmények miatt mentünk szét.azota már egyikünk se szerelmes de ragaszkodunk egymáshoz.a szakitás két éve volt. olyan igaz társ félék vagyunk, ami erösebb a szerelemnél. csak vele tudom elképzelni az életem és ö is. most azért teszünk hogy megvalosulhasson.
2012. jan. 25. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!