Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit csináljak, hogy ne nézzene...

Mit csináljak, hogy ne nézzenek leszbikusnak?

Figyelt kérdés

Nemrégen tudtam meg, hogy gimnáziumi éveim alatt végig leszbikusnak hitt engem mindenki. A legjobb barátnőm, az évfolyamom, és még a tanáraim is. A volt osztályfőnököm a lógásaimat ennek tudta anno, be és el akart beszélgetni erről, lehet, hogy az osztálytársnőim hívták fel rá a figyelmét, pedig majdnem teljesen hetero vagyok, szeretem a férfiakat.


Szerintetek mi lehet az az ok, ami miatt leszbikusnak néznek valakit? Nem szeretném, ha az egyetemi éveim alatt, vagy majd a leendő munkahelyemen is megesne ez az egész.


2012. jan. 26. 12:30
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
88%

?!


Mit értesz a "majdnem teljesen hetero" alatt???

2012. jan. 26. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
85%

Engem a sok hülye liba általános végén nézett leszbinek, mert mindig a fiúkkal lógtam.. :D De érdekes, ők meg egymás körmét festegették, együtt jártak pisilni, nem egyszer méregették egymást az öltözőben...


Meg sem kell említenem, hogy sose voltam leszbikus:D Négy éve párkapcsolatban élek, ráadásul egy fiúval :D Még csak rövid hajam se volt, és sose volt semmiféle testi vagy lelki vonzalmam lányokkal... Végig azért lógtam a fiúkkal, mert mindig tetszett valamelyik és/vagy sokkal jófejebbek voltak mint a lányok. :)


Őszintén gőzöm sincs miért nézhettek annak, talán külső..Talán szokások.. Mivel nem ismerlek, csak elmeséltem ezt, hogy lásd, sokszor tényleg alaptalan hülyeségeket gyártanak az emberek, ha unatkoznak.

2012. jan. 26. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
76%
Hát ha "majdnem teljesen" vagy hetero, akkor bizony alighanem biszexuális vagy... szóval tényleg jogos a felháborodásod, amiért leszbikusnak néznek :)
2012. jan. 26. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
59%
Ja hoppá... ez fel se tűnt :D Figyelj.. valaki vagy TELJESEN hetero, vagy TELJESEN homoszexuális. Akik meg egyikbe se illenek bele, biszexuálisok, még ha a vonzalom csak "majdnem teljes" :D
2012. jan. 26. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
83%
Szerintem ez a "majdnem teljesen" lehet az oka.
2012. jan. 26. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
63%

Van egy nő kollégám.Mindenki leszbikusnak nézi(én is).Hogy miért?

Mert

1.úgy néz ki mint egy férfi

- izmos,rövid hajú(nem nőiesen,habnem katonásan felnyírva)

-agyon van tetoválva

- cigizik

-úgy issza a sört mint más a vizet

- böfögés közben kimondja hogy Salgótarján.)

- néha oda mondogatja a lányoknak a bókokat amit az útszéli munkások is eleresztenek amikor nagy munka közepette könyökölnek a lapáton..


Na ere mondja valaki hogy nem leszbi..(egyébként nem az csak bi ahogy ó mondja...

2012. jan. 26. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:
A majdnem teljesen azt jelenti, hogy a lányokat sokkal szebbnek és esztétikusabbnak tartom a fiúknál, szeretek aktokat rajzolgatni, kapcsolatba nővel nem lépnék, úgyhogy heteronak számítok.
2012. jan. 26. 12:42
 8/14 anonim ***** válasza:
47%
ha túl fiúsan öltözködsz, akkor változtassál rajta. Inkább menjél el a dögös irányba.
2012. jan. 26. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
84%
Amúgy legtöbbször az igénytelenség miatt néznek leszbikusnak.Engem is annak néztek általánosban.Gimiben szerintem nem,bár ki tudja.A lényeg,hogy amikor elkezdtem nőiesen öltözködni és nyitottam a világ felé,tettem egy próbát,hogy beveszik e,hogy az vagyok és nem hitték el:DÚgyhogy van ebben valami:)
2012. jan. 26. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
84%
Nehogy már azért kelljen megváltoznod, hogy pár nyomottagyú szerint kivel bújsz ágyba! Semmi közük hozzá, te meg ne törődj velük.
2012. jan. 26. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!