Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Költözzek a pasimhoz? Vagy...

Költözzek a pasimhoz? Vagy maradjak otthon?

Figyelt kérdés

Arról van szó, h alapvetően apámat nagyon nem birom, már pusztán mint ember sem birom elviselni + még előjönnek a gyerekkori emlékek, amik sajnos belémivódtak nagyon. Szerencse h többnyire külföldön dolgozott, igy ritkán volt itthon, de ha hazajött az nekem maga volt a rémálom, nem csinálhattam soha semmit, állandóan ellenőrizgetett mit csinálok. Semmi "privacy" nem volt, még pl. nem festhettem magam, ilyen dolgokba is beleszólt, nem vehettem magamnak semmit, stb. Aztán egyszer felvetette h egy helységet akar a házhoz építeni, én meg vhogy kitaláltam ebből, h legyen ott egy külön szoba nekem, átjáró nme lenne a házhoz. Mert belegondoltam, h egyszer végleg itthon marad és akkor nekem bizony menwkülnöm kell. Igy meg ha külön van ez a szoba + fürdőszoba is, akkor már sokkal de sokkal jobb. Na most ott tartunk h már felvan épíve, tető+ajtó, ablak+víz is be van vezetve, fűtés. De közben lett egy komoly kapcsolatom, és a pasimnak egy lakása van, egyedül él, szülei nem élnek. Igy tul.képpen simán odaköltözhetnék, bár ott az a minusz, h egy közös udvar van, és nem nagyon szimpik a szomszédok, állandaóan kint ülnek nyáron és végigbámulnak ha elmegyek ott, nagyon kellemetlen. Meg annyi h pöcegödör van ami igencsak hamar tele lesz ha nekiállok tusolni, mosogatni, bár nyáron aztmondja a közös vezetékbe bevezetteti, és akkor nem lesz ilyen gond. Én naivan úgy gondoltam h majd ideköltözik - a különszobába lennénk - a kéglijét meg bérbe ki lehetne adni.

De most sajna apám elveszette a munkáját, nem talált újat és most itthon dekkol :SSS És most meg iyg nagyon gáz, alig birom elviselni, semmi életem nincs, semmit nem tudok nyugodtan csinálni. A ház olyna hüyle felépítésű, h a konyha, fürdőszoba nappali egy sikban van, és nincs ajtó köztük, csak ugye a f.szobán. Apám meg állandóan tévézik - tévéfüggő - és ott ül reggeltől éjfélig de van h még tovább is a nappaliban, én meg enmtudok nyugodtan kim,enni a fürdőőbe se, a konyhába se mert fut utánam kérdezgetni amitől agybajt kapok, h "mi újság meg mti csinálsz", rohadt élet, úgy utálom. Még a nyamvadt városba se tudok kimenni, mert ott ül és egyből rámlát ha kiteszem a lábam a szobából. Még a pasimmal sem tudok találkozni. Elvileg tudja h van pasim, és rá se kérdezem, én meg nem hozom ide apasiamt mert utálom azt is ahogy reagál arra ha jön vki. pl ha csak a teló megszólal már ugrál meg ordit mint vmi eszement h telefon, ha meg jön vki, mitn egy ló úgy odadübörög a hülye ablakhoz bámulni h ki jött és ordítva mondja azt is. na kösz. Inkább megvárom mig elhúz. Vagyis eddig ez volt a "jól bevált" taktika.

Na de most meg fosok nagyon h mi lesz ha ittmarad?:SS

szóval nemtom mi legyen, mert az összes pénz amit megkeresett a szobára ment el, kész lesz a szoba aztán n meg lelépek? tuti kiakad.meg én is szarul érezném magam.

a pasim ellene nálunk, bár anyumra már panaszkodik h görbén néz - ez igaz. Anyám szokott pasim ellen beszélni, pedig még midnig jobb ez a mostani pasim mint a legutóbbi delikvens akiről kiderült h ..inkább nem mondom.

szóval ha még apám is itt marad végleg akkor sokkal gázabb lesz még akkor is ha külön leszünk.

szóval nemtom. ti mit tennétek a helyemben????


2012. jan. 26. 22:17
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
18%
én a helyedben tuti lelépnék a pasimhoz ha már komoly lenne a dolog, kitartás !:S
2012. jan. 26. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
100%
Nagyon együttérzek ... a szüleiddel. Elkényeztetett, nyafogós, ostoba liba vagy. Költözz a pasidhoz, kínlódjon inkább ő veled, a szüleidnek meg hadd éljenek nyugalomban, békében nélküled.
2012. jan. 26. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 A kérdező kommentje:
az előttem válaszolónak: remélem a te apád is vert gyerekkorodban és most is simán levágna egy akkorát h lerepül a fejed
2012. jan. 26. 22:25
 4/18 anonim ***** válasza:
100%
Mennyi idős vagy? Melózol vagy tanulsz még? Mióta vagytok együtt a sráccal? Mennyire komoly a dolog? A lényeg pont kimaradt belőle, egyébként én a helyedben simán lelépnék, ahogy meg is tettem anno 16évesen. Viszont k*rva szar lesz, ha esetleg dob a gyerek, és oda kell állni a szüleid elé magyarázkodni.
2012. jan. 26. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 A kérdező kommentje:
a normálsi válaszolóknak: komoyl a kapcsolat, házasság lesz. 27 vagyok.,csak apám még midnig pl utánam kiabál az utcán h segitsek anyunak. segitenék ha nem jönne azzal a KGB-s pofájával h mikor mit csinálok és nem elelnőriztetne le minden percben amugy akkor egy tahó pl. annyi agya annyi tapintat nicns benne h kopogjon az ajtómon, beront mint valami vadállat. emiatt semmit sem tudok csionálni. egyszer lefeküdtem az ágyra mert a munkám miatt fájank bizonyios területek a testemen - nem megyek részletekbe - persze bejött épp akkro mikor 5 szaros percre leraktam magam, egyből elkezdett ordibálni miért fekszek. de ő bezzeg egész nap egy szaros fotelben ül...két nyavalyás szobában bömbölteti a szaros tévét. szeritnme bolond
2012. jan. 26. 22:30
 6/18 anonim ***** válasza:
100%
Arra nem gondoltál még, hogy apukád csak beszélgetni szeretne veled, mivel a lánya vagy, és szeretné tudni, hogy mi van a lányával??? Csak te olyan hülye pic*a vagy, hogy ha megkérdezi, hogy mi újság, akkor már zaklatásnak veszed, és szót sem szólsz hozzá? Ha ordít, ha cseng a telefonod, és ordítva mondja, hogy ki jött hozzád, az meg valószínű azért teszi, mert marha szarul esik neki, hogy mindenki fontosabb neked, mint ő.
2012. jan. 26. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:

Második: úgy tűnik, neked minden okés otthon, mert fogalmad sincs, milyen a kérdezőnek.


4-5 évvel ezelőtt én is úgy gondoltam, h mindenkinek tök szuper az élete, mint nekem, aztán költöztünk és 360 fokos fordulat. Minden rossz lett, állandó ellenőrizgetés, ha elmegyek kéthavonta 1x bulizni, szájhúzogatás, akármit csinálok, nem jó. Számonkérés, stb.


Kérdező: amint lehet, menj onnan, mert tönkremész.

2012. jan. 26. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
Na ha már igy van,akkor menjél a pasidhoz!
2012. jan. 26. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:

Figyelj ez igy biztos nehéz neked. Először is sajnálom, másodszor meg mielőtt döntenél gondolj át pár dolgot.

Ha elköltözöl, anyudék fogják veled tartani a kapcsolatot? mert gondolom nem lenne jó elvesziteni azért őket.

A barátoddal elég komoly a dolog az összeköltözéshez?

Ha inkább maradnál otthon, próbálj meg beszélni apuddal, hogy ez igy nem kóser. Ha nem változik, legalább nyugodt szivvel mehetsz.

2012. jan. 26. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
Na akkor összepakol és viszontlátásra ha ilyen lehetőségeid vannak és ez a helyzet, és még véletlenül se legyen semmiféle kételyed vagy lelkiismeretfurdalásod. Pont elég idős vagy hogy megszabadulj ettől, meg a stílusodból látszik hogy kezdesz kicsit bekattanni a helyzettől (nem beszólok, csak mondom :D .
2012. jan. 26. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!