Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek létezik olyan,...

Szerintetek létezik olyan, hogy két ember egymásnak van teremtve?

Figyelt kérdés

úgy, hogy tök mindegy mit csinál akkor is szereted és nem vagy képes megutálni, stb..


ui: nem akarok olyan válaszokat, hogy " igen mert nagyanyám 14 éves kora óta együtt van nagyapámmal"



2012. jan. 22. 20:35
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Igen. Mindkettőnknél antiszociális személyiségzavart állítottak meg a szakértők, és mégis egymásba szerettünk. Együtt tudjuk kerülni az embereket, és örülök, hogy van, hogy egész nap csak az ágyban fekve beszélgetünk. Semmi mást. Sorolhatnám még. Teljesen egyformák vagyunk:)
2012. jan. 22. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
Olyan nincs, hogy bármit csinál, nem tudod megutálni. Olyan van, hogy két ember szereti, tiszteli egymást annyira, hogy nem tenne olyat, amivel fájdalmat okoz a másiknak.
2012. jan. 22. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
Osztom a 2. hozzászóló válaszát!
2012. jan. 22. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
nem... meg tudod utálni de csak egy darabig.. meg utálhatod de mégis szereted.. elég ritka eset lehet a kur*a életbe.
2012. jan. 22. 21:25
 5/13 anonim ***** válasza:
100%

Számomra az, hogy két ember egymásnak lett teremtve, nem jelent egyet azzal, hogy valakit nem vagyunk képesek megutálni.


Ha egymásnak vagyunk teremtve a párommal, akkor összeillünk, egy irányba tartunk, elfogadjuk és szeretjük egymást.

Hány olyan kapcsolat van, ahol az egyik fél össze-vissza csalja a másikat/iszik/erőszakos, mégsem hagyja el az 'áldozat', mondván, szereti, nem tud rá haragudni.


Az egy dolog, hogy két ember szereti egymást(vagy sokszor csak az egyik), de ez még korántsem elég ahhoz, hogy azt lehessen rájuk mondani: ők egymásnak lettek teremtve.


De lehet, hogy csak nálam állt be enyhe fogalomzavar...

2012. jan. 22. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:

Szerintem igen. A mi esetünkben biztos.

10 éve vagyunk házasok, és bármit csinálna ugyanúgy szeretném, segítenék neki, nem tudnám megutálni ebben biztos vagyok. Nekem ő a tökéletes.

31/F

2012. jan. 22. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%

Én már nagyon régóta ismerem Őt, de a kapcsolat nem ment nekünk. Ő drogozott, miattam szokott le a heroinról. Én sok mindenről lemondtam miatta, csaltuk meg egymást, de minden dolog ellenére szerelmesek vagyunk egymásba. Csak nem lehetünk együtt. Néhanapján felhívjuk egymást, beszélünk.. Utána napokig folyamatosan rá gondolok. Amúgy minden percben eszembe jut. Úgy, hogy van párom, akit szeretek.


De annál az embernél jobban soha senkit nem fogok szeretni, és ő is így van ezzel.

2012. jan. 22. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
utolsó kommentelő! ugyanígy vagyok!! :(
2012. jan. 22. 21:41
 9/13 anonim ***** válasza:

7. válaszoló vagyok

Hidd el kérdező, jobb külön. Nálunk odáig fajult ez a dolog, hogy kikészítettük egymást idegileg. Ő 3x próbált öngyilkos lenni.. Olyan dolgokon múlt az élete, mint pl egy leszakadó faág...

2012. jan. 22. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
tudom, hogy jobb külön..:( de nincs olyan nap, hogy ne futna át az agyamon és így nagyon nehéz..
2012. jan. 22. 21:46
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!