Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Milyen ember az ilyen? Hogy...

Milyen ember az ilyen? Hogy lehet valaki ennyire éréketlen tuskó?

Figyelt kérdés

5 napja,hogy meghalt édesanyám,nagyon nehéz időszakon megyünk most keresztül,én is és a hugom is.Elég messze lakunk egymástól,de naponta beszélünk telefonon és próbáljuk tartani egymásban a lelket.

Ma délután felhívott a hugom és zokogott a telefonba,hogy a férje teljesen bedilizett!

Minden ott kezdődött,hogy a temetés másnapján,a hugom nagyon kiborult,ami szerintem természetes!Szegény egész nap csak sírt és muszály volt bevennie egy altatót,hogy tudjon pihenni egy kicsit.Elmondása szerint a délutánt átaludta.Amikor estefelé felébredt a férje befeküdt mellé az ágyba,a hugomnak ez nagyon jól esett,hogy ezekben a nehéz pillanatokban van kihez hozzábújnia,de a férje ekkor elkezdte össze-vissza tapizni és hát nyilvánvaló volt,hogy szexelni akart vele.A hugom megmondta neki,hogy neki most ehhez egyáltalán nincs kedve és ne is erőltesse a dolgot.Erre a férje még nem reagált semmit,de azóta ezt napi szinten eljátszotta és ma odáig jutottak,hogy azt mondta a hugomnak,hogy igazán túltehetné már magát édasányk halálán és fogja már fel,hogy neki,mint egy egészséges férfi embernek szüksége van a szexuális együttlétre.

A hugom nagyon kiborult és a telefonba sírva mesélte el nekem,hogy milyen bunkó a férje.Én teljesen kiakadtam és felajánlottam neki,hogy ha szeretne eljöhet hozzám egy időre,amig kicsit enyhül a gyász és esetleg a férje is lecsillapszik,de azt mondta,attól fél,hogy ha magára hagyja a férjét,akkor az másik nőnél fogja keresni a boldogségot,amit ugye a hugom nem adott meg neki.

Nekem teljesen eldurrant az agyam!!Nem tudom felfogni,hogy hogy lehet valaki ilyen érzéketlen bunkó,idióta.Nem hiszem el,hogy néhány napot nem lehet kibirni szex nélkül,főleg ilyen esetben.A mostani viselkedésével csak azt érte el a sógorom,hogy a hugomnak még az a kevéske kedve is elment a dologtól,ami esetleg volt.Nagyon sajnálom szegény hugimat,de nem tudom,hogy segíthetnék neki!


2012. jan. 27. 19:15
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
0%
Pasiból van. A pasik meg mindent így reagálnak le. Szexelnek.
2012. jan. 27. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%

Részvétem...


Sajnos, Te sehogy nem segíthetsz neki.

Ha nincs még közös gyerekük, én ebben a pillanatban elválnék attól a féregtől.

Pláne, ha attól kell rettegnie, hogy a férje még meg is csalja a nagy gyász közepén.

Egy ilyen emberre akar támaszkodni élete hátralévő részében??

2012. jan. 27. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:
Könyörgöm,nem vagyunk állatok!Nem hiszem el,hogy valaki ennyire ne tudna magán uralkodni....Főleg,hogy már az első alkalommal megmondta a hugom,hogy ezt mos hanyagolja pár napig,de ő ennek ellenére is nyomult.Akkor már az is jobb lett volna,ha megnéz egy pronót és kiveri,ha már ennyire nem bir magával...
2012. jan. 27. 19:31
 4/15 A kérdező kommentje:

Köszönöm.

Nekem is az fordult meg a fejemben,hogy én a hugom helyében elhagynám ezt az embert,de nem mondtam neki,mert ebbe én nem avatkozhatok bele és neki kell eldöntenie,hogy akar-e ezzel a férfiaval élni vagy sem.

2012. jan. 27. 19:33
 5/15 anonim ***** válasza:
100%

Részvétem.

Gondolom, húgod szereti. Nem tudsz segíteni. Megváltozni nem fog. A testvérednek majd akkor tudsz segíteni, mikor megundorodik annyira ettől a "férfitól", hogy otthagyja a francba. Csak kár az elpocsékolt évekért.

2012. jan. 27. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 SenkixXx válasza:
100%
Micsoda gyökér egy sógorod van!De nem minden férfi ilyen.Szerintem,te mint kívülálló,nem igazán tudsz segíteni,de ha egy kis értelem szorult a sógorodba,akkor meg kell,hogy értse....szerintem.....ja és tudom,hogy ilyenkor nem sokat számít,de azért részvétem
2012. jan. 27. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:
Az a fura az egészben,hogy egyébként teljesen normális szokott leni a sógorom és a házasságuk jól működik.Pontosan ez az oka,hogy a hugom nem akarja most azonnal otthagyni a francba,hanem gondolom abban bízik,hogy többet nem fog ilyen idiótán viselkedni a férje.
2012. jan. 27. 19:48
 8/15 anonim ***** válasza:
100%
Könnyen hiszi az ember, hogy jól működik egy kapcsolat, amíg nincs gond. Gondolod, egy érző szívű ember tud így viselkedni? Ne feledd, mindig abból van a baj, hogy a nő bizalmat szavaz.
2012. jan. 27. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
100%

"Könnyen hiszi az ember, hogy jól működik egy kapcsolat, amíg nincs gond"

Utolsónál a pont.Mindig a bajban derül ki,hogy kiben bízhatsz igazán.A húgod legfeljebb akkor lehetne boldog ebben a kapcsolatban ezentúl,hogyha soha életében nem adódna semmilyen problémája,ami miatt támaszra lenne szüksége,de ilyen soha nem fog előfordulni senki életében,baj mindig van.Ha van esze,elhagyja és keres normális párt magának.

2012. jan. 27. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
100%
Ha ezt a pár napot nem bírja ki, akkor szülés után a 6 hetet, hogy fogja (meg esetleg, ha terhesség alatt is el lesznek tiltva??)
2012. jan. 27. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!