Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányomnak most szeptemberbe...

Lányomnak most szeptemberbe lesz szalagtüző, és 27 ezer ft lesz a ruha szeptemberbe! Ti mit szoltok ehez? Ez reális vagy sok?

Figyelt kérdés
2009. máj. 29. 20:36
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
100%
Hát szerintem ki lehet hozni olcsóbban... Gondolom azért nem törik magukat, mert senkinek nem gond. Szerintem nekem a ballagási 3 részből álló kosztüm+ a szalagavató ruhák nem kerültek ennyibe, pedig gyönyörű volt, a kosztümöt meg ma is tudom hordani. És retro ruháért szerintem nagyon sok a 27ezer, mert gondolom nincs benne túl sok anyag és nem hinném, hogy selyemből készült... 1 éve ballagtam és nálunk is retrót táncolt az egyik osztály a szalagavatón és tök jó ruhájuk volt, asszem kijött 5000ből és később is hordák, mert direkt olyat csináltattak, hogy a szoknyát meg a felsőt akár külön külön is lehetett hordani. Igaz, hogy egyszer van ilyen alkalom az életben, de nem túlzás ez? Valahogy a mai korombeli fiatalság, annyira nem tudja megbecsülni a pénzt... Tudom, te nem tudsz mit tenni, gondolom, nem akarsz hárpiáskodni és megvétózni az egész osztály döntését... Nem értem miért nem becsüli meg senki, talán dolgozniuk kéne néha...Én is jobban megbecsülöm azóta...
2009. máj. 30. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
100%
Amúgy nem tudom, merrefelé laktok, de esetleg utánanézhetnétek, mennyibe kerül máshol, hátha van még olcsóbb megoldás. Egyébként tényleg csak egy táncra kerül ennyibe, nincs benne az összegben más is?
2009. máj. 30. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 A kérdező kommentje:
Debrecenben lakunk, és igy sokallom, de muszály kifizetni, ŐŐŐŐ az én lányom, ha arra keresek akkor is meg lesz az ára, csak én 98 ezret keresek, nekem soknak tünt, egyedül vagyok !!!
2009. jún. 1. 17:04
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!