Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Miert ilyen egy 30 eves pasi?...

Miert ilyen egy 30 eves pasi? A szulei nem szolnak neki semmit, ha mar veluk el? Meg fog valaha valtozni? Hogyan elhetik meg a szulok az ilyen gyereket?

Figyelt kérdés
30 eves letere iszik, cigizik, bulizni jar, ahol van, hogy annyira leissza magat, hogy azt se tudja mit csinalt, hol volt; nehany evvel ezelott fejezte be az egyetemet, szulei azt hittek, hogy megvannak a vizsgai, kozbe meg mindig megbukott; ossze-vissza tettek egyetemre, de sehol se allta meg a helyet. A noket ugy valtogatja, mint mas a bugyijat, minden 2-3 honapban mas van neki.
2012. jan. 28. 12:52
 1/5 anonim ***** válasza:
32%
Gyerek.
2012. jan. 28. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
ő élte, később fog csak rájönni mit kellett volna tenni.addig nem változik meg még nem a saját életét éli szülők nélkül.
2012. jan. 28. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
81%

Az ilyen embereket sokszor a szülők nevelik ilyenné. Fiúk esetébe főleg az anyuci. Az állandó tutujgatással, meg seggkinyalással idáig jutnak. Sajnos bátyámból is nehezen lett ember, az ő segge is ki volt nyalva, meg pátyolgatva volt. Neki 31 évesen jött meg az esze.

Exem 29 éves, a szüleivel él, pedig van külön lakása...csak nagy ritkán mehettünk át oda, képes volt a szüleinél altatni engem is. (pedig be van rendezve a kecó, teljesen élhető)

Persze anyuci meg azt élvezte, ha reggel az ágyba vitte fajicskájának tálcán a reggelit. Nekem meg kötelességem volt eltakarítani utána...örülök, hogy vége lett.

2012. jan. 28. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Pont azért ilyen, mert van rá igény.

Te magad írtad, hogy 2-3 havonta új Nöje van, tehát a Nöknek imponál...

Valószinüleg Én is ilyen lennék, ha rákapnék az ízére, mert mindaddig ameddig komolyan veszem az életem, szó szerint lesz@rnak, levegönek néznek.


Jól csinálja.

2012. jan. 28. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Ha van rendes munkahelye akkor annyira nem vészes a helyzet.....
2012. jan. 28. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!