Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Úgy érzem megcsalt vagy...

Úgy érzem megcsalt vagy másfele kacsintgat! Volt már veled ilyen? Hogyan tudnám kiszedni belőle vagy szembesíteni? Van egyáltalán értelme és hogyan tudnák bizonyítékot gyűjteni?

Figyelt kérdés

Úgy érzem valami van vele...furán viselkedik mostanában..mintha titkolna valamit..késői kimaradások,ami igaz nem sűrű..a velem folytatott beszélgetések csökkentése..kicsit mintha le akarna rázni..és még van egy két apró jel..körül írva rákérdezek dolgokra ami nem egyértelmű és fura válaszokat kapok..mostanában elég zavart..

A kérdésem az lenne hogy ha rákérdezel egy ilyen mebrnél arra hogy van e valakije,nyalván tagadni fog,de mi az amiből észre lehet venni hogy esetleg nem mond igazat..mi a reakciója egy ilyen embernek?Vissza támad hogy hogy lehetsz ekkora hülye vagy pedig inkább sunnyog és kitérő válaszokat ad,vagy inkább hallgat mintha meg sem hallotta volna?


2012. jan. 28. 14:30
1 2
 1/11 A kérdező kommentje:
kb 2 hónapja nem mondta hogy szeret...sőt nem is érezteti..ha én mondom neki hogy szeretlek akkor nem mondja vissza hogy én is...ezzel nem is lenne baj,de nem is mutatja ki...nem tudom nagyon fura mostanában..
2012. jan. 28. 14:32
 2/11 anonim ***** válasza:
100%

Hát nálam mind a 3 reakció lejátszódott, amikor a párom megcsalt és bizonyosságot akartam szerezni..

Szóval ezt nem olyan könnyű kideríteni.

És az én exem még akkor is támadott amikor már lelepleződött, amikor meg nyíltan rákérdeztem miért csinálta akkor meg terelt...

Sajnos nagy az isten állatkertje és én kifogtam egy jó nagy marhát belőle...


Ha ilyen viselkedéseket tapasztalsz amiket leírtál akkor az nem jelent jót... Nem tudom miért jobb a férfiaknak titokban csalni valakit, mint megmondani hogy be szeretné fejezni a kapcsolatot.

2012. jan. 28. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:

ma 14:38


na na!!itt én vagyok a férfi...és ő a nő..

2012. jan. 28. 14:40
 4/11 anonim ***** válasza:
100%

jajjj bocs.. mellélőttem! :-)


Na de akkor is nagy marha volt az exem! Jó-jó nem általánosítok, bocs!

De ugyanez igaz ránk nőkre is.


Na ha így áll a szénád, akkor sajnos bizton állíthatom hogy megcsal... Vagy ha nem is csal meg de már másfelé kacsingat...

Bár leírhatnál pár jelet még, hogy valóban az-e!

talán segíthetek!

30/L

2012. jan. 28. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:

ma 14:43


írhatok privátra?ha nem gond..

2012. jan. 28. 14:44
 6/11 anonim ***** válasza:
persze. nyugodtan írj.
2012. jan. 28. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Ha én megcsalnám a párom, valszeg elkalandozós lennék, kevesebbet szexelnék vele és gyakrabban beszélnék más, új dolgokról. Nekem az eddigi leírásod alapján gyanús.
2012. jan. 28. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Szia!


Nálam ilyen jelek voltak:

-elment a szobából ha telefonálnia kellett

-többet volt a számítógép előtt mint szokott(előtte csak filmnézés vagy közös netezés miatt kapcsoltuk be a gépet,ha ketten voltunk itthon)

-nem laktunk együtt,de szinte ő nálam lakott mégis,szóval 7napból kb 5-6ot simán itt volt,aztán az utolsó 1hónapban már ritkultak az együttlétek,hiába volt itt,szex is alig volt,pedig nagyon sokszor csináltuk előtte

-kicsit csendesebb,visszahúzódóbb volt

-már nem mondtuk egymásnak, hogy szeretlek,a közös kimozdulások is ritkultak

-mikor rákérdeztem, hogy szakít-e egy másik nő miatt,akkor terelt...


a végleges lebukás akkor volt, mikor 1napig nem válaszolt az sms-emre,pedig bármilyen munkadolog v akármi is volt félórán belül tuti válaszolt...

2012. jan. 28. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

utolsó vagyok :nekem is írhatsz privit,ha bármi kérdés van

25N

2012. jan. 28. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Nem akarlak elkeseríteni,de számomra ezek elég egyértelmű jelek!

Én a nyílt beszéd híve vagyok,tehát azt tanácsolom,hogy kérdezz rá,ne érdekeljen a reakció.

Addig is próbáld magad felkészíteni a dologra és próbáld feldolgozni!Ha ő sem foglalkozik veled,hát ne erőltesd,függetlenítsd az életed tőle.


Azért kívánom,hogy ne legyen semmi baj!Minden jót Neked! :)

2012. jan. 28. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!