Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Úgy érzem megcsalt vagy...

Úgy érzem megcsalt vagy másfele kacsintgat! Volt már veled ilyen? Hogyan tudnám kiszedni belőle vagy szembesíteni? Van egyáltalán értelme és hogyan tudnák bizonyítékot gyűjteni?

Figyelt kérdés

Úgy érzem valami van vele...furán viselkedik mostanában..mintha titkolna valamit..késői kimaradások,ami igaz nem sűrű..a velem folytatott beszélgetések csökkentése..kicsit mintha le akarna rázni..és még van egy két apró jel..körül írva rákérdezek dolgokra ami nem egyértelmű és fura válaszokat kapok..mostanában elég zavart..

A kérdésem az lenne hogy ha rákérdezel egy ilyen mebrnél arra hogy van e valakije,nyalván tagadni fog,de mi az amiből észre lehet venni hogy esetleg nem mond igazat..mi a reakciója egy ilyen embernek?Vissza támad hogy hogy lehetsz ekkora hülye vagy pedig inkább sunnyog és kitérő válaszokat ad,vagy inkább hallgat mintha meg sem hallotta volna?


2012. jan. 28. 14:30
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:

Szia!

Én pont így vagyok, csak annyi különbséggel, hogy nekünk van egy másfél éves kislányunk. Két éve nem mondja, hogy szeret, nem szexelünk. 5 éve vagyunk házasok. Ma elpattant már nálam a cérna, nem bírom tovább.

Nálatok hogy alakult a dolog?

Bocsi az off-ért, remélem nem haragszol, hogy írtam.

27/L

2012. márc. 6. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!