Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Kisgyerek és család mellett...

Kisgyerek és család mellett vállalnátok 12 órás munkát?

Figyelt kérdés
Voltam egy állásinterjún. Azt mondta a főnök akivel beszéltem hogy elvileg 8-16ig tart a munkaidő, de gyakran bent kell majd lenni 10-12 órákat is, néha hétvégén is behívhatnak ha valami nagy projekt van. (irodai munka marketing osztályon). Azt is mondta hogy néha persze el lehet majd jönni ha valami fontos dolgom van, de próbáljam meg úgy időzíteni a dolgokat hogy munkaidőben ne legyen dolgom, mert neki sem szokott. Azért azt is mondta hogy lesz olyan is, hogy nekünk azt mondja hogy "Köszönöm haza lehet menni" és ő még ott marad, de tehát csak akkor lehet eljönni ha megcsináltam mindent amit kell. Nincs úgy hogy 16:00kor eljövök. Vállalnátok így?
2012. jan. 28. 16:34
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
64%
Attól függ, mennyit fizet. Ha annyival többet, hogy a plusz fizetésből telik arra, hogy amikor később érsz haza, hívj bejárónőt és így a szabadidőd a családoddal tudod tölteni, akkor igen. Ha nem, akkor nem.
2012. jan. 28. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:

Na hát ez az, hogy nem tudom mennyi a fizetés. Ugye elkezdte mondani hogy a fizetés...és megcsörrent a telefonja. Akkor azt mondta hogy elnézést, telefonált kicsit, és aztán meg annyit mondott hogy ez a munkavégzésemtől függ majd. Jó, nyilván hülye voltam hogy nem kérdeztem meg konkrétan hogy mennyit adnak, de hosszú idő óta először hívtak be, és már ez is nagy dolog volt nem akartam egyből erre rátérni.


Meg inkább azzal lenne gondom ha el kell vinni a gyereket orvoshoz, vagy egyéb más dolgok közbe jönnek.

2012. jan. 28. 16:41
 3/12 anonim ***** válasza:
Van kire bízni a gyereket? Ha biztosan van, aki éjjel nappal, bármikor elvállalja, akkor igen. Ha nincs ilyen, akkor nem
2012. jan. 28. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
71%

Én vállaltam,és dolgoztam 12 órát sőt sokszor 14 órát is.

Nem nagy dolog,és meg lehet oldani család,gyerek mellett.(nekem a fiam 4 éves volt) Orvoshoz sem viszed minden nap,és ha mégis el kell vinni,akkor az pont olyan nap amikor megoldható,hogy elengedjenek.


A fizetést meg mindenképpen meg kellett volna kérdezned.én mindenesetre mielőtt elvállalnám a melót,rákérdeznék a fizetésemre,hogy hogy a túlórákat hogy fizeti.Utána gondolkodnék hogy megéri vagy sem..

2012. jan. 28. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
32%

Biztosan elvállalnám. Bár én nagyon nem vagyok családcentrikus típus, és gyerekem sincs, nekem mindig is a munka az első.

A helyedben megpróbálnám, elvégre mit veszítesz? Biztosan lesz valaki, aki hogyha ne adj isten beteg a gyerek segít elvinni orvoshoz, akár nagymama, akár a gyerek apukája, valaki biztosan akad, és ez egyébként sem egy mindennapos dolog.

2012. jan. 28. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
86%
Én nem vállalnám,és mikor látod a kisgyerekedet??
2012. jan. 28. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%
Én se, ha így kezdi, hogy még hétvége is, pluszban állandóan túlóra.Neked gyereked van, nem lesz időd semmire. Ha megvagy szorulva vállald, de közben próbálj jobbat találni.
2012. jan. 28. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
78%
Ilyen munkát majd 6-8 év múlva. Addig majdcsak adódik más is.
2012. jan. 28. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Azért könnyen mondjátok, hogy majd adódik más, de a kérdező végzettségéről semmit sem tudunk. Lehet, hogy egy sima érettségije van,vagy még annyi sem, ráadásul kisgyerekes nő, aki után érthető okokból nem kapkodnak a munkáltatók (én sem kapkodnék, sőt), szóval közel sem biztos, hogy adódik más.
2012. jan. 28. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:

A válaszaitokat köszönöm.


Igen, érettségim van + egy 2 éves OKJ szakmám. Eleve azzal kezdte a főnök hogy ez elég kevéske, de mivel van szakmai tapasztalatom, kicsit biztató is volt.

2012. jan. 28. 21:14
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!