Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Az anyám internet függő. A...

Az anyám internet függő. A fejem tetejére is állhatnék de akkor se figyelne rám. Miért csinálja ezt?

Figyelt kérdés
Amit mondok neki, vagy ha csinálok valamit akkor odanéz 1 másodpercre és már nézi ki írt neki facebookon.. Haza jön munkánból fél4kor és hajnalig űl a gép előtt. Chatel, kamerázik stb. A lakás már kész disznóól.
2012. jan. 28. 22:28
 1/7 anonim ***** válasza:
66%
Sajnos ez népbetegsèg de...szerintem az első lépés beszélgetni kellene vele egy picurkàt,de ne akkor kérd meg amikor a gép előtt ül.
2012. jan. 28. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Rá kell vezetned. Amíg nincs meg benne a felismerés addig nem fog mozdulni.


Vagy alaposan megmondod neki a magadét mert az ilyenek füle mellett elszáll a szép szó. Ígérgetnek aztán megy minden tovább. Ez olyan, mint az alkohol függőség.


Vagy csinálsz néhány képet a lakásról, rá egy pendrive-ra irány kinyomtatni és a képeket odaragaszthatod a képernyőjére "Az én szemétdombom" felirattal.


Ha nem hat esetleg megpendíthetnéd, hogy még a facebookra is felteheted és ez nem a te szégyened lesz.


Ismerősömék pont fordítva voltak náluk a gyerek volt halál lusta, rendetlen és egy kissé durva de röhejes módszerrel egy életre elintézték a problémát.


Anyukának egyszer eldurrant az agya.

Lement a pincébe-belvárosi bérkaszárnya-és több sikertelen próbálkozás után végre sikerült összeszednie egy döglött csótányt. Napokig egy gyufás dobozban rejtegette az alkalomra várva. Amikor a gyerek haverjai elmentek és kikísérte a fiú őket addig anyuka besunnyogott a szobába és elhelyezte a dögöt ott ahol még észrevehető de nem feltűnő nincs annyira szem előtt. A gyerek bement a szobájába majd pár perc múlva előjött, kidobott egy papírgalacsint majd megkérdezte, hogy hol a porszívó. Amikor elvonult takarítani anyuka kibontotta a galacsint és benne volt a bogár:)

Egy hangos veszekedés nélkül meg volt oldva a dolog. Ez kb. 3 éve volt de a kölyök még mindig nem mondta el, mit talált. Csak anyuka mosolyog magában amikor a gyerek megy a porszívóért:)

2012. jan. 28. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Ma délután amikor kihúztam az internet kábelt megrugott
2012. jan. 28. 22:57
 4/7 anonim ***** válasza:

Micsoda????

Jó isten :S


Apukád?

2012. jan. 28. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Na ezen a kérdésen meglepődtem. Én eddig azt hittem, ez a tinik problémája...
2012. jan. 28. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Apukàd megrúgott?Hàààt...mondom én hogy "beteg"(úgy értem hogy függő)
2012. jan. 28. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
anyukám. Olyan ideges lett hogy ordibált is
2012. jan. 29. 00:13

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!