Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Párhuzamos kapcsolat, vagy ez...

Párhuzamos kapcsolat, vagy ez nem az? És miért?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Együtt vagyok a nagy szerlmemmel újra két éve. Elég döcögősen indult...13 év után találkoztunk újra, nem feljetettük el egymást.

Az első talákozásnál megtörtént méndkét részről a nagy vallomás...aztán volt félév szünet, közben én váltam is.


Aztán megint nagyon egymásba gabalyodtunk, minden találkozás nagyon intenzív, szertetteljes volt. Említette, hogy mikor előszörr taliztunk, volt valakije, de nem kérdezgettem...úgy gondoltam, hogy mire a második talákozás létrejött, már a múlté volt, és lezárta. A második találkozás követően elég rendszeressé váltak a talákozásaink, de valami akkor nem tetszett.


Aztán a kapcsolatunk egyre intenzívebbé vált, egyre jobben belobbant a szerelem. Már egy éve...újra..


Azonban, nem régiben rákérdeztem, hogy mikor szakított a másik lánnyal, és kiderült, hogy még félévig időnként találkoztak, miközben mi is. Szóval akkoriban mindkettő egy laza kapcsolat volt, a miénk is, meg az övék is.


Kell-e szerintetek ennek jelentőseéget tulajdonítani? Kétségtelenül nem érintett jól, meglepett. Kicsit nekem becsapásnak tűnik, vagy így utólag nem kell ezzel foglakozni?


Mi lehetett ennek az oka?


2012. jan. 29. 09:39
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Ha jól megvagytok akkor ne foglalkozzatok vele,hiszen akkor még ti sem voltatok biztos a dologban hogy lesz e folytatás és hogy mi lesz..szerintem ne foglalkozzatok vele,mert mindig egymás mellett fogtok kikötni..szóval sok sikert!
2012. jan. 29. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Most akkor A nagy szerelem, vagy laza kapcsolat?

Fél éven át szexelt veled is és vele is???

2012. jan. 29. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Az első taláklozást követően, 3 hónap szünte...aztán...újra talákoztunk, félősen....aztán voltak intenzívebb és kevésbé intenzív hónapok. Azt mondaj az nem szerelem volt...de azért talákozott vele is. Volt az eéején mikor csak havonta találkoztunk. Aztán egy éve pedig, teljesen beindult a kapcsolatunk.

Miután nekem kimondták a válást...azt követően.

2012. jan. 29. 09:49
 4/5 anonim ***** válasza:
nem baj..az a múlté ne foglalkozzatok vele..ne érdekeljen mi volt akkor..ne hagyd hogy ez közbe szóljon.ha jól megvagytok akkor sz.arni rá..
2012. jan. 29. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Ezen miért problémázol MOST? Akkor te úgy gondoltad nincs semmi. Rákérdeztél? Ezek szerint nem. Ha most meg nincs baj, direkt gyártani akarsz valami okot a veszekedésra??
2012. jan. 29. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!