Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Túlzás volt a részemről, hogy...

Túlzás volt a részemről, hogy megharagudtam, és azóta már nincs köztünk olyan kapcsolat, mint régen?

Figyelt kérdés

Csajos estét akartunk tartani az egyik barátnőmmel, és megkértem, hogy vigyen el a csajhoz; de ő elkezdett velem veszekedni, hogy hogy jön az ki, hogy ő visz, meg ő is jön értem. Én meg megharagudtam rá, hogy ennyit nem tesz meg értem, pedig ritkán kérem meg, hogy vigyen el valahova. Ugyanakkor mindig veszekednek velem, hogy nem megyek sehova, pedig ha megyek buliba, vagy akárhova, mindig elmesélem, hogy mi történt velem, még a fiú ügyeket is. Azóta semmit nem mesélek el neki, már nem érzem azt, hogy érdekli, hogy nekem milyen érzéseim vannak, mi bánt, mi történt velem.

18/L


2012. jan. 28. 14:01
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Kirol is van szo?anyukadrol? :-)
2012. jan. 28. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
Apukamrol.
2012. jan. 28. 14:08
 3/13 anonim ***** válasza:
Hát lehet, hogy túlzás volt. Gondolom más alternatívák is lettek volna arra, hogy eljuss a csajhoz. Engem sem furikáztak soha a szüleim, nem is várnám el.
2012. jan. 28. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
En nem latok ebben olyan nagy tragediat.De ha ki akarsz vele bekulni, menj oda, oleld meg, es mondd meg, h szereted :-) Tuti kibekul veled.
2012. jan. 28. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
Busz, vonat nem jár arra este meg éjjel. Taxival nem engednek, mert 2x annyiba jött volna, mintha apá vitt volna el. Az egyetlen megoldás az lett volna, ha kiállok az utcára és leállok stoppolni....
2012. jan. 28. 14:18
 6/13 A kérdező kommentje:
Nagyon sincs kedvem békülgetni. Öcsémet bárhova elviszi, mindent megenged neki, tőlem azt várja el, hogy mint egy hülye tanuljak, nah meg persze legyen komoly kapcsolatom(de sehova nem mehetek el), és ne igyak, ne cigizzek.
2012. jan. 28. 14:21
 7/13 anonim ***** válasza:

Engem a körülmények érdekelnének. Pl mikor szóltál neki a programodról? Egy héttel/egy nappal előtte? Vagy csak fél órával előtte? Esetleg abban a pillanatban, amikor már a cipő a lábadon volt?


Az én apukám országokat szel át azért, hogy elvigyen vagy értem jöjjön. Sajnos nem tudom beleélni magam ebbe a helyzetbe. De ha az öcsédet mindenhova elviszi, akkor veled lehet valami baj. Talán nem elég tisztelettudóan kéred, vagy nem a megfelelő időben.


Mindenestre szerintem kár egy ilyen apróság miatt haragot tartani. Legközelebb tartsátok nálatok a csajos estét és akkor a bnőd apukája furikázza majd a bnődet.

2012. jan. 28. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
3 héttel előtte szóltam neki, akkor azt mondta, hogy jó. Majd előtte egy nappal szóltam, hogy akkor visz, erre nekemállt...
2012. jan. 28. 15:17
 9/13 anonim ***** válasza:
Ez esetben időben szóltál, szóval nem értem. Milyen messze van a bnőd egyébként? Gyalog mennyi idő lenne? És végülis akkor elmentél, vagy elmaradt a dolog?
2012. jan. 28. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
20-25 kmre lakik, és úgy gondoltok, hogy utána benézunk majd egy buliba. De végülis, nem mentem el.
2012. jan. 28. 15:50
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!