Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Ti hogy jöttök ki az apukátok...

Ti hogy jöttök ki az apukátok élettársával?

Figyelt kérdés
Én konkrétan ki nem állhatom őt. Utál engem mert apum velem is foglalkozik és néha elmegyünk ketten kirándulni, vagy sétálni úgy, hogy az élettársa otthon marad. Nem tudja elfogadni, hogy apumnak vannak gyerekei és egy volt felesége. Kíváncsi lennék ti hogy álltok ehhez a kérdéshez.
2012. jan. 29. 14:54
 1/4 anonim ***** válasza:
Nagyon jól kijövök anyukámmal:)
2012. jan. 29. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Én imádom, mert nem mondja el Apunak hogy cigarettázom XD
2012. jan. 29. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
én utálom, mert a párommal flörtöl, haki meg szívesen fogadja, holott 10 év van köztük a nő javára minimum
2012. jan. 29. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Nincs vele semmi baj, aranyos nő. Nem mondom hogy imádom és anyámként szeretem, mert vannak azért idegesítő dolgai, de kinek nincsenek? Nem találkozunk olyan gyakran, azt a kevés időt pedig, amit náluk töltök, normálisan eltöltjük. Viszont a mostohaanyám tesóját, meg anyukáját nagyon-nagyon szeretem, alig várom mindig hogy találkozhassunk. Velem sose éreztették, hogy én nem vagyok vér szerinti családtag, ugyanannyira szeretnek. 20L
2012. jan. 29. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!