Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Szeretheti valaki őszintén a...

Szeretheti valaki őszintén a saját gyermekeként a mostohafiát?

Figyelt kérdés

Például itt van BEreczki Zoltán, aki 2 éves kora óta ismeri a mostohafiát.

"Szerintem az sem kizárt, hogy a nagyfiam, Marci is követi majd a műsort, hiszen imádja a jó zenéket, bár őt most inkább az alternatív, vadabb muzsikák mozgatják meg."


2012. jan. 29. 16:31
 1/7 anonim ***** válasza:
Igen, Anyu, engem. Legalább is remélem..:)
2012. jan. 29. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
56%
Igen. Ha neked ez kérdés, akkor VELED van valami nagyon nagy baj.
2012. jan. 29. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Igen. Bár én mostohaapa-mostohalány kapcsolatot ismerek.
2012. jan. 29. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Szerintem számít, hogy vele él-e a párja gyermeke. Mondjuk a mostohagyermek kifejezést csak ekkor használjuk.
2012. jan. 29. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

Nekem két anyósom van.

A férjem és a bátyja 10 és 12 évesek voltak, mikor anyura rájött a szabadságvágy, és lelépett. Apósom újraházasodott.

Második anyósom egy tündér. De komolyan. Úgy szereti a férjemet és a sógort, mintha ő szülte volna meg őket.

Anno beszélgettem vele, hogy milyen is volt más fiát nevelni. Ennyit mondott:

Én tanultam vele(férjemmel), mikor nem ment a matek. Én tuszkoltam a szájába a gyógyszert mikor beteg volt. Én öleltem amikor egy lány összetörte a szívét. Főztem, mostam rá, tanítottam, neveltem. Virágot kaptam tőle anyák napján.

Hogy mondhatnám azt, hogy ő nem a fiam?

2012. jan. 29. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
"Kedves" második. Szerencsére én együtt élek a szüleimmel, nem kell egyből nekem esni :)
2012. jan. 29. 16:55
 7/7 anonim ***** válasza:
Miért ne? Ismertem valakit, neki 4 éves korától lett egy új apukája, az igazi meghalt, mikor ő 1 éves volt. Őt saját gyerekeként szerette az apja, és ő is az édesapjának tekintette, hiába nem volt az.
2012. jan. 29. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!