Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Testi tünetekkel járó kapcsola...

Testi tünetekkel járó kapcsolati gondok, anyós, egy nő aki mer kérni és egy fáradt, hisztis pasi?

Figyelt kérdés
Először is leírom ez a nő szemszögéből feltett kérdés. Sajnos csak arról tudok írni, ahogyan én élem meg és látom a dolgokat. Az utóbbi napokban elég sok gondom volt, amiért a páromtól kértem segítséget, tanácsot, és ez javarészt abból adódik, hogy zavarja, ha édesanyám ételt hoz, vagy látnia kell hisztis gyerekként viselkedik. Ha arról van szó, hogy szeretnék lakásban állatot tartani, szakítani akar, hogy nyugodtan tartsak állatot, de akkor szakít velem. Édesanyám pedig ne jöjjön az otthonba ahol élünk. Én akár hétvégéket is ott tölthetek, csak neki ne kelljen látnia. Néha nem akarja meghallani, ha szeretnék kérni valamit pl: egy-két csomagot hozzunk el anyukámtól, vagy cipeljem én is a karton vizeket. Számára az az egyenjogúság, hogy egyikőnknek sem lehet elvárása a másik felé és a nő is cipekedjen, mint a férfi... Kicsit fura nekem ez a pasi, de szeretem... Mit tegyek?
2012. jan. 29. 22:24
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
100%

nem az első kérdésed erről


tedd ki a szűrét,ez egy puhap*cs,nem férfi


gondolkodj,ezzel akarod leélni az életed?

2012. jan. 29. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
100%
Vagy elfogadod így,vagy elhagyod. Később sokkal nehezebb lesz. Ilyen önző emberel nem lehet hosszú távon együttélni.
2012. jan. 29. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 A kérdező kommentje:
azt mondja magas a pulzusszáma és nem érezte jól magát ezért egész este bezárkózott, hozzám sem szólt, de a nagymamám sütijéből evett, és még annyit sem mondott, hogy finom, csak akkor mikor bevittem egy tállal mondta, hogy már evett, nagyon jó... mondanom sem kell rosszul esett, hogy semmibe vesz, tegnap 5 órán keresztül volt nálunk az egyik haverja, sütöttem pizzát is. oké értékel, de csak akkor heppi minden, ha nincsenek családi események.
2012. jan. 29. 22:37
 4/17 A kérdező kommentje:
az én fullosan berendezett lakásomban lakunk, és megtehetné, hogy vegyen egy lakást, de inkább az én lakásomat és berendezési tárgyaimat kritizálja ez is baromira idegesít.
2012. jan. 29. 22:40
 5/17 A kérdező kommentje:
és igazság szerint tudom, hogy mindenhol vannak gondok, és tökéletes párkapcsolatom nem lesz soha. de ez olyan fura, hogy akkor egyből szakítani kell mindenkivel.
2012. jan. 29. 22:41
 6/17 anonim ***** válasza:
100%

Ööö... Már bocsi, de a TE lakásodban éltek és ő mondja meg, hogy Édesanyád ne menjen oda, meg nem lehet háziállatod? Mert ha az ő lakásában élnétek, akkor oké hogy szabályokat szab, vagy ha közös lakásban még akkor is van benne valami, na de így?! És még kritizálja is a bútorokat...


Ez csak nekem nem lenne így okés? Már rég kitessékeltem volna az ajtón....

2012. jan. 29. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 A kérdező kommentje:
igen, de nem akarom éreztetni vele, hogy mi is a szitu. Ezek szerint mások is így gondolkoznak...
2012. jan. 29. 22:57
 8/17 A kérdező kommentje:
az a baj nem lehet vele ezeket megbeszélni, én eléggé kommunikatív és nyitott vagyok, hogy beszéljük meg, de ő olyan, hogy az van amit ő mond és kész. csöndben van és durcizik.
2012. jan. 29. 22:58
 9/17 anonim ***** válasza:
Megkérdezhetem különben hány évesek vagytok? Mert elég éretlen a párod...
2012. jan. 29. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 A kérdező kommentje:
és általában mindig ugyanazon a 3-4 témán vitázunk és nem jutunk előrébb a megoldásban, tudom most mindenki azt tanácsolja, hogy te tiszta hülye vagy minek tűröd el még...
2012. jan. 29. 23:00
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!