Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Testi tünetekkel járó kapcsola...

Testi tünetekkel járó kapcsolati gondok, anyós, egy nő aki mer kérni és egy fáradt, hisztis pasi?

Figyelt kérdés
Először is leírom ez a nő szemszögéből feltett kérdés. Sajnos csak arról tudok írni, ahogyan én élem meg és látom a dolgokat. Az utóbbi napokban elég sok gondom volt, amiért a páromtól kértem segítséget, tanácsot, és ez javarészt abból adódik, hogy zavarja, ha édesanyám ételt hoz, vagy látnia kell hisztis gyerekként viselkedik. Ha arról van szó, hogy szeretnék lakásban állatot tartani, szakítani akar, hogy nyugodtan tartsak állatot, de akkor szakít velem. Édesanyám pedig ne jöjjön az otthonba ahol élünk. Én akár hétvégéket is ott tölthetek, csak neki ne kelljen látnia. Néha nem akarja meghallani, ha szeretnék kérni valamit pl: egy-két csomagot hozzunk el anyukámtól, vagy cipeljem én is a karton vizeket. Számára az az egyenjogúság, hogy egyikőnknek sem lehet elvárása a másik felé és a nő is cipekedjen, mint a férfi... Kicsit fura nekem ez a pasi, de szeretem... Mit tegyek?
2012. jan. 29. 22:24
1 2
 11/17 A kérdező kommentje:
28 F
2012. jan. 29. 23:00
 12/17 anonim ***** válasza:
Nos, ha 28 éves, akkor változni már nem fog. Főképp ha még beszélni sem lehet vele. Innentől kezdve két dolgoz tehetsz: megszoksz vagy megszöksz. Azonban tekintve, hogy nem ez az első kérdésed ezzel az egész helyzettel kapcsolatban, szerintem megszokni nem tudsz....
2012. jan. 29. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 A kérdező kommentje:
igen, de ha belegondolok ez borzalom, hogy másfél évig minden oké, de ott eljön a holtpont, amikor nem bírod elviselni a másikat és kezdődik a folyamat előröl, majd találsz megint valakit, akivel szintén nem működik, ebből elegem van.
2012. jan. 29. 23:04
 14/17 anonim ***** válasza:
Jaj! Én már rég kidobtam volna! Mi az, hogy ő szab feltételeket a te saját lakásodban? Ne menjen oda anyád, ne legyen állatod stb. Egyáltalán törődik ő azzal, hogy neked mi a jó, mit szeretnél, mi okoz örömet? Nem hiszem. És ez csak rosszabb és rosszabb lesz.
2012. jan. 29. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
100%
Ez az ember nem szeretni, hanem uralni akar. Nem kell neki háziállat mert téged kezel úgy. A helyedben kidobnám amíg még lehet.
2012. jan. 30. 01:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
Kivágnám, mint macskát sz.. kakálni!
2012. jan. 31. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
Én nem tudnák egy ilyen emberrel együtt élni.
2012. febr. 2. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!