Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Szülők, ti ezt rossz szemmel...

Szülők, ti ezt rossz szemmel néznétek?

Figyelt kérdés

Összejöttem egy olyan sráccal, akit az egyetemről ismerek, az egyik gyakorlatot ő tartotta (igazából nem tanár, csak PhD hallgató). Nincs köztünk nagy különbség, 5 évvel idősebb nálam. De őszintén kicsit félek, hogy majd itthon nem lesz erről jó véleménnyel senki, mert azért mégis csak a tanárom volt...

Bár remélem fel se merül bennük ilyesmi, hogy esetleg jobb jegyért lettünk jóban vagy ilyesmi, értitek.

Alapból csak akkor kezdtünk ismerkedni, mikorra végeztem ezzel a tárggyal, ez decemberben volt, és mára már együtt vagyunk.

Mi lenne a véleményetek erről szülőként? Vagy csak én gondolom, hogy ez probléma?

20/L


2012. jan. 29. 23:46
 1/6 anonim ***** válasza:
te döntésed kivel jársz, ha jól érzed magad vele akkor miért szólnák érte. a boldogságod lenne számomra fontos. csak ne csalódj benne.
2012. jan. 29. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 tetro ***** válasza:
a kérdés az, hogy hanyastt kaptál tőle?
2012. jan. 29. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Igazából ez volt kb a legnehezebb tárgyunk, ezért gondoltam, hogy talán erre gondolnának, mert ötös lett, és ez itt elég ritka... de én azért eléggé megbízható vagyok, szóval remélem nem gondolnak erre, csak ki tudja...

DE, ő csak gyakorlatot tartott, a zh-kból csak aláírást kaptam, az mindegy hogy sikerült, a vizsgánál semmit se számított. És az előadónál volt szóbeli vizsga, szóval ebbe ő nem tudott volna beleszólni... és egyébként is csak vizsga után beszéltünk erről az egészről.

2012. jan. 30. 00:03
 4/6 anonim ***** válasza:
75%
És mégis kit érdekel, hogy más mit gondol??? Legyetek boldogok, azt kész...
2012. jan. 30. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 tetro ***** válasza:
82%
csak vicceltem. teljesen mindegy hányast kaptál, nincs ebben semmi különös. gondolom több órát nem fog tartani, a szüleid meg ismernek. szerintem ezen nem kellene izgulni.
2012. jan. 30. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Szerintem nincs ezzel semmi baj. Sok boldogságot!

/én szülőként örülnék, ha a lányom egy értelmes, vele hasonló szinten lévő férfival járna/.

2012. jan. 30. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!