Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek is én vagyok a...

Szerintetek is én vagyok a "rossz"?

Figyelt kérdés
Anyám mostanában egyre többet veszekszik velem, mert szerinte keveset segítek neki itthon. Van 3 öcsém, egy 2 éves és kettő 10. Anyám dolgozik és én vagyok velük itthon. Legszívesebben már rég elköltöztem volna. De nem szeretnék anyámmal kib*szni. Nem tudná hova tenni az öcséimet. Amikor van néhány szabad órám (alszik a kicsi) akkor próbálok takarítani, stb. De nem vagyok szuperhős. Teljesen ki vagyok már merülve. Ma is nekiállt velem veszekedni, hogy mért nem mosogattam el tegnap este. De azt nem veszi észre, hogy az öcsém beteg, lázas. Ezért hisztis és vele foglalkoztam. Tudom, hogy én se vagyok tökéletes, de mit vár még tőlem? Szerintetek is én látom rosszul?
2012. jan. 20. 16:27
 1/5 anonim ***** válasza:
93%

Én elköltöznék a helyedben. Magának csinálta a gyerekeket, nem neked. És mégcsak nem is hálás érte.

Lehet lepntozni.

2012. jan. 20. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
87%
Nem. Nem a te dolgod lenne.
2012. jan. 20. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
85%
Nem vagy egyáltalán rossz. Anyudnak igen jó dolga van, hogy nem kell 3kisgyerekkel együtt lenni. Tőled elvárja, hogy játszál a gyerekeivel (tesóiddal), etesd, fürdesd őket, takarítsál, főzzél...Szerintem is neki kellene elgondolkoznia, hogy kinek is szülte a gyerekeket? Neked, vagy magának?
2012. jan. 20. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
51%
Cseréjetek. Menjél Te dolgozni Ő meg maradjon otthon. Majd rájön, ha két hét után számon kéred rajta a mosogatást... Ha nem, akkor pattanni kell.
2012. jan. 20. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!

Próbáltuk már, hogy én dolgoztam. De nem bírta itthon, bár arra fogta, hogy nem tud itthon ücsörögni. Az a baj, hogy nem tudok így elmenni. Nem szeretném ha nekik rossz lenne, pláne az öcséimnek. Pedig már rengetegszer megfordult a fejembe.

2012. jan. 20. 17:50

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!