Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Ezen van mi sajnálnom? /Mit...

Ezen van mi sajnálnom? /Mit lehet tenni egy ilyen emberrel szemben?

Figyelt kérdés
Fekszek az ágyamon a szobámba befordulva a fal felé és félálomba voltam és arra kelek hogy a részeg nagybátyám belémrug eggyet felálok megkérdem tölle hogy ezt most miért csináltad erre gyomronvág....Na eddig tartott a türelmem és elkeztem ütni ahol értem és eltörtem az orrát :S :( épp akkor jött haza a család többi tagja és anyu meg a mama széd szedtek minket.Én nagyon sajnálom amit tettem :( de a barátnőm azt mondta hogy megérdemelte lehet hogy igaza van de én sajnálom szerintetek?És volt olyan is hogy ittas állapotban a mamára rátámadott ha nem vagyunk itthon nem tudom mi lett volna a vége!!! :(
2012. jan. 30. 04:11
1 2
 1/15 A kérdező kommentje:
16 vagyok és fiú ez lemaradt
2012. jan. 30. 04:12
 2/15 anonim ***** válasza:
100%
Megérdemelte! Sajnálod, mert rendes fiú vagy.Gondolom ilyen komolyan még sosem vertél meg senkit,főleg nem egy családtagot.Nem is sajnálat ez szerintem, csak nem tudsz mit kezdeni a helyzettel.Mondjuk nem is egy 16 éves, még félig gyerek dolga lenne.Nincs más férfi a családban?
2012. jan. 30. 06:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:
az apám nem velünk és a nagyapám pedig 2005.ben itthagyott minket :(
2012. jan. 30. 06:31
 4/15 A kérdező kommentje:
verekedni verekedtem már de ahogy mondod ilyen komolyan még senkit és nem is szeretnék töbet senkit így megverni
2012. jan. 30. 06:31
 5/15 anonim ***** válasza:
100%
Sok mindent nem tudsz tenni,igazából önvédelem volt....Ö se sokra megy ha fel akar téged jelenteni.Miért veletek él?
2012. jan. 30. 07:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
94%

Az nem baj, ha úgy érzed hogy az amit tettél egy kicsit túl lőtt a célon és bizony egy ilyenfajta felindulás meg nem fékezése sajnos gyakran tragédiába torkollhat.

Viszont most reménykedhetsz abban is, hogy ezután nem fog ellened fordulni mert életre szóló élményt szereztél neki.

A lelkiismeret furdalásod is azért van, mert te is érzed legbelül, hogy az erőszak nem vezet sehová. Fontos ilyen helyzetben önkontrollt gyakorolni mert komolyabb következményei is lehetnek.

Nagyon sajnálom, hogy ilyen körülmények között éltek.

Talán ez az eset a nagybátyádat is rádöbbentette arra, hogy nem ő az erősebb és így a jövőbe vissza fogja magát.

2012. jan. 30. 07:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:
2. azért mert része van neki itt mint a nagynénémnek és anyunak is ezért muszályból itt lakik
2012. jan. 30. 07:53
 8/15 A kérdező kommentje:
3.igazad van jobb lett volna egy picit fékeznem az érzéseimet de valahogy úgy érzem hogy ez kellet mert így mostmár tisztában van a rangsorral és talát engem se és a családot se fogja piszkálni többet ha meg igen akkor nem tudom milegyen de ha nagyon komoly az ügy akkor kénytlen leszek megint bántani amit nem akarok :(((
2012. jan. 30. 07:56
 9/15 anonim ***** válasza:
Az eset miatt nem mentél iskolába?
2012. jan. 30. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:
és köszönöm a válaszokat
2012. jan. 30. 07:57
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!