Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Melyik jobb? Egy buta, vagy...

Melyik jobb? Egy buta, vagy egy önző emberrel élni együtt?

Figyelt kérdés
Melyik az elviselhetőbb rossz?
2011. nov. 8. 09:11
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
81%

buta


De én egyikkel sem birnám hosszútávon (még csak önzőhöz volt "szerencsém")

2011. nov. 8. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
77%
Buta. Szerintem, ha jólelkű, vidám ember, ez nem gond, csak ez így ritka. Ha buta, nem látja be tetteinek következményeit, lelkiismerete sem olyan erős emiatt, felelőtlen lehet. DE: láttam már ilyet. Buta volt, de jólelkű és vidám, ha ilyet találnék, nem hiszem, hogy nem kellene csak azért, mert butább (persze nem értelmi fogyatékosra gondolok azért)Önző emberrel nem nem jó, hanem nem lehet együtt élni, csak addig, amíg a szerelem tart. Utána szívod. Én szívom.
2011. nov. 8. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 A kérdező kommentje:
Az én páromról va szó. Néha nem tudom eldönteni, hogy önzésből teszi, amit tesz, vagy butaságból, mert abban bízik, hogy nem lesz következménye.Hazudozások zömmel...
2011. nov. 8. 09:20
 4/22 A kérdező kommentje:
9.20-as! Az én párom éppen ilyen! A butaság is kimerítő hosszú távon.
2011. nov. 8. 09:21
 5/22 anonim ***** válasza:
40%

Hazugság? Az emberek azért hazudnak, mert úgy érzik, nem lehetnek őszinték, mert akkor nem fogják szeretni/elfogadni őket. Hozzád miért nem lehet őszinte a párod? Mitől fél?


(Mellesleg: te választottad őt, gondolom, senki nem kényszerített, nem 2 tevéért vagy 3 kecskéért adtak el neki. A szeretet elfogadást jelent. Ha nem szereted ilyennek, amilyen, az nem igazi szeretet. Mindkettőtöknek jobb lesz külön. Nekem eszembe nem jutna lebutázni a páromat. Csinál néha hülyeségeket, de ő is csak emberből van, ettől még nem buta.)

2011. nov. 8. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy csak mutatja hogy buta és 9:20, valamint 9:21 párja ugyanaz. Vannak még csodák...
2011. nov. 8. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
Egy buta ember szellemileg, egy önző pedig érzelmileg készítene ki. Egyiket se bírnám...
2011. nov. 8. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
Igen, vannak buta férfiak, de akik őket választják nők, ők vajon milyenek?
2011. nov. 8. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
Az önzőség átmenetileg leplezhető, a butaság nem. Tehát már a kezdetekkor könnyen látszik az egyik. Szerintem egyik sem jobb, bár egy buta férfi, önző nő párosítás...
2011. nov. 8. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
75%

önző nő + önző férfi = nem működik

buta nő + buta férfi = működik

önző nő + buta férfi = működik

buta nő + önző férfi = működik

2011. nov. 8. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!