Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mint társkereső férfi mit...

Mint társkereső férfi mit gondolnál egy olyan egyedülálló anyukáról, aki MINDIG ráér?

Figyelt kérdés

Szóval ha randit kérsz, bármelyik este egyedül van, ha másnap is, akkor is. A péntek-szombat-vasárnap estékből is mindig legalább kettőn szabad. Ha egy hétre hívja el az ember, akkor is. Először azt gondoltam, milyen jó lehet a viszony a gyereke apjával, hogy így együttműködnek, aztán abba gondoltam bele, hogy a hölgynek még csak 3 éves a gyereke, és ennyi időt simán nem tölt vele, akkor valami nem normális. De azt közvetíti felém, nem mondja, hogy mióta különmentek két éve, legalább van ideje magára.

Ti összejönnétek ilyen hölggyel? Ő 35 éves, én 38.


2012. jan. 30. 12:18
1 2 3 4
 1/32 anonim ***** válasza:
89%
Szerintem csak nagyon meg akar felelni, és minél előbb társat találni. A gyereket addig ugye másra bízza.
2012. jan. 30. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/32 anonim ***** válasza:
86%
Mármint szerintem z nem "gáz".
2012. jan. 30. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/32 anonim ***** válasza:
100%

Fura helyzet, szép dolog, hogy végre van ideje magára, na de nem kell a ló túloldalára esni és a gyereket mellőzni.

Szerintem iktassatok be egy olyan programot (persze, ha amúgy komolyan gondolod vele a kapcsolaodat), ahol a gyerekkel együtt hármasban töltötök el egy délutánt. Ott majd kiderül, hogyan bánik a gyerekkel.

2012. jan. 30. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/32 anonim ***** válasza:
93%

Ráér, mert rá AKAR érni.

Örül, ha elhívod, és alkalmazkodik hozzád.

Nincs ebben semmi különös, kapcsolatot akar, és szabaddá teszi magát.

2012. jan. 30. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/32 anonim ***** válasza:
100%

Gondolom fontos neki, hogy megoldja. Nyilván úgy van vele, hogy ő sem lesz már fiatalabb, na meg addig szeretne párt találni, amíg a gyereke viszonylag kicsi, mert akkor még könnyebben össze lehet csiszolódni.

Biztos volt már rossz tapasztalata, amikor meg pont azt kifogásolták, hogy sosem, vagy csak nagyon ritkán ér rá, ezért most inkább így próbálja megoldani a dolgokat.

2012. jan. 30. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/32 anonim ***** válasza:
90%

Nézd, az én barátnőm is épp ennyi idős mint a te kiszemelt hölgyed és ő is egyedülálló anyuka.

Szegényem nagyon vágyik már a boldogságra, egy hű társra, és ha valaki elhívja randizni aki szimpatikus neki, nem mondja azt hogy nem, mert fél hogy elszalasztja a lehetőséget.

A szülei vannak olyan aranyosak hogy azonnal ugranak és viszik a gyereket magukhoz aludni ha lehetősége van a lányuknak az ismerkedésre.

2012. jan. 30. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/32 anonim ***** válasza:
100%
Hallottam olyanról, hogy nem szeretik a pasik azokat a n őket akiket a gyerek irányít, durván fogalmazva. Lehet, hogy egy másik randija pont ezért nem sikerült. Így talált valakit akire bármikor és szinte bármeddig rábízhatja a gyereket, nehogy emiatt ússzon egy jó kapcsolat. Találkozz vele és beszéld meg mindenképpen, ha ez Téged ennyire frusztrál.
2012. jan. 30. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/32 anonim ***** válasza:
53%
ez a nő nagyon meg akar fogni. ennyi.
2012. jan. 30. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/32 anonim ***** válasza:
26%

Én tapasztalat szerint már semmit jó nem nézek ki belőlük



1. tesóm megismerkedett egy 1 gyerekes nővel a kis fiú akkor 4 év körül volt, a nő azt mondta, hogy a gyerek vele él tesóm is így tudta, majd neki kis idő múlva bevallotta, hogy az apja neveli, nekünk tovább hazudtak akkor már mind a ketten, de pár hónap múlva csak bevallották, hogy nem vele él a gyerek, mert elég furcsa volt, hogy egy 4 éves gyereket mindig másra bíz napokon keresztül teljesen mindegy volt hogy hétköznap van vagy hétvége, aztán tesómtól is születette gy gyereke a nő hazugságai miatt majdnem szétmentek és akkor kijelentette, hogy a gyereket ő biztos, hogy nem fogja nevelni



2, sógorom úgyszintén olyan nővel van akinek két gyereke van, ez a nő is mindig ráér,napokat ott van náluk, ha rákérdeznek, hogy hol vannak ilyenkor a gyerekek akkor azt mondja, az apjuknál, barátoknál. Nyaralni is elmentek úgy, hogy a gyerekeket éppen kire hagyta. Általában pénteken kitelepszik ide és hétfőn megy haza. Van mikor egy hétig is itt van.



Oké legyen ideje magára a gyerekes nőnek is, keressen társat, töltsenek kettesben pár napot, de azért rendszeresen és akármikor ráér az kicsit furcsa. Vagy az apa neveli a gyereket vagy örül, hogy letudja passzolni a gyereket mert neki már elege van belőle.

2012. jan. 30. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/32 anonim ***** válasza:
77%
Ezt innen neked senki nem fogja megmondani, hogy az érintett nőnél mi a helyzet. Tényleg lehet az,hogy csak nagyon szeretne társat találni, a randira meg ugye nem tud a gyerekkel menni és mivel megvan a lehetőség, le is passzolja, hogy addig vigyázzanak rá. Most hogy ez volt férj vagy anyuka vagy barátnő, esetleg babysitter, nem tudni. De lehet a másik véglet is, hogy nem foglalkozik a gyerekkel, ezeken felül is lepasszolja. De ezt csakis akkor fogod meglátni, hogy melyik a helyzet, ha már együtt vagytok. Nem lehet, hogy együtt lakik az anyukájával vagy valakivel, aki mindig ott van és tud vigyázni a gyerkőcre?
2012. jan. 30. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!