Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mint társkereső férfi mit...

Mint társkereső férfi mit gondolnál egy olyan egyedülálló anyukáról, aki MINDIG ráér?

Figyelt kérdés

Szóval ha randit kérsz, bármelyik este egyedül van, ha másnap is, akkor is. A péntek-szombat-vasárnap estékből is mindig legalább kettőn szabad. Ha egy hétre hívja el az ember, akkor is. Először azt gondoltam, milyen jó lehet a viszony a gyereke apjával, hogy így együttműködnek, aztán abba gondoltam bele, hogy a hölgynek még csak 3 éves a gyereke, és ennyi időt simán nem tölt vele, akkor valami nem normális. De azt közvetíti felém, nem mondja, hogy mióta különmentek két éve, legalább van ideje magára.

Ti összejönnétek ilyen hölggyel? Ő 35 éves, én 38.


2012. jan. 30. 12:18
1 2 3 4
 21/32 anonim ***** válasza:
40%
Nekem furcsa lenne. Miért nem kérdezed meg tőle hogy a gyerekkel mi van? vagy hívd el egy délutáni randira és mond hogy ha gondolja hozhatja a gyerköcöt is. ha akkor is inkább másra hagyja,akkor belegondolnék hogy lehet nem is érdekli a gyereke.
2012. jan. 31. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/32 anonim ***** válasza:
9%

Egy hétre a gyereket másra hagyni nem kéne. Egy szuperanyának a gyereke az első és nem egy f.sz, egy szuperanya nem hagyja napokon keresztül másra a három éves gyerekét.


Egy nőnek akinek van gyereke, de nem az az első, na az aki napokon keresztül másra bízza a gyereket.

2012. jan. 31. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/32 anonim ***** válasza:
82%

"szuperanya"?

Ki az, aki szuperanya?

Te ismersz ilyet?

Nem kell, hogy szuperanya legyen, elég, ha csak jó anya.

Kikapcsolódni meg lehet gyerek mellett is.

2012. jan. 31. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/32 anonim ***** válasza:
79%
Apropó, kérdező, te már töltöttél vele el egy hetet folyamatosan? Tehát hogy elutaztatok, gyerek meg sehol? Na ezt a részét én is furcsálom, de az estékre szabaddá teszi magát, hogy randizni tudjon, az rendben van.
2012. jan. 31. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/32 anonim ***** válasza:

ma 11:12


nem tudom nekem szántad-e, de ha igen akkor jelezném, hogy azért írtam a szuperanyát, mert előttem valaki azt írta, hogy a szuperanyák csak irigykednek

2012. jan. 31. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/32 anonim válasza:
90%

Igen, én artam, h a "szuperanyák" csak irigykednek (és nem véletlenül tettem idézőjelbe!) és így is gondolom.

Fel kellene már fogni, hogy egy gyereket életrevalónak és talpraesettnek kell nevelni, nem pedig kinyalni a... mert attól nem leszel jó anya!

A gyereknek nem lesz semmi baja, ha kicsit másra van bízva, egy anyának pedig jár egy boldog párkapcsolat, és igen, arra időt kell szánni.

Szerintem a kérdezőnek adnia kell egy esélyt ennek a kapcsolatnak.

2012. jan. 31. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/32 anonim ***** válasza:
93%
Előzőnek igaza van. Ha egy hétig az apánál vagy a nagyszülőknél van a gyerek akkor abból baj nem lehet.
2012. jan. 31. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/32 A kérdező kommentje:

Nos, eltelt pár nap, igyekeztem mindent pozitívan látni.

Ami van, az az, hogy ez volt a harmadik hétvégéje a hölgynek a gyermeke nélkül, pedig hétköznap is volt, hogy nem nála volt. Most nem én kértem randevút, szólt, hogy hétvégén szabad lesz.

Én majd egyszer szeretnék gyermeket, de most kiábrándultam, mint még apa sem tudnám megtenni a gyermekemmel, hogy ilyen keveset látom, nekem heti 4 hétköznap este kevés lenne látni a gyerekem.

Hát így lett vége.

2012. febr. 6. 09:10
 29/32 anonim ***** válasza:

Én csak most csatlakozom, szóval most írok először.

Nőként meg tudlak érteni, sajnálom, hogy így alakult, később remélem minden rendben lesz és olyan nőt találsz, akivel egyeznek az elképzeléseitek :)

2012. febr. 6. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/32 anonim ***** válasza:

Igazad van, az egész nagyon zűrösnek tűnik. Nekem még nincs gyermekem, de a szüleim itt laknak a másik lakásban, és ha úgy adódna, hogy este randira mennék, a gyerek apja lelépett, akkor anyukám simán feljönne itt aludni a gyerekkel. De akkor is reggelre biztos vissza jönnék, és egész hétvégére nem hagynám magára a gyereket. A furcsa a te történetedben az, hogy nem is tudod hol van a gyerek, és olyan szaga van a dolognak, mintha teljesen lepasszolná, vagy netán lehet hogy nem is él nála az a gyerek.

Akármennyire is szerelmes valaki, ha ennyire képes lerázni magáról a gyereket, akkor attól semmi jót nem várhatsz sajnos.


33/N

2012. febr. 6. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!