Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mint társkereső férfi mit...

Mint társkereső férfi mit gondolnál egy olyan egyedülálló anyukáról, aki MINDIG ráér?

Figyelt kérdés

Szóval ha randit kérsz, bármelyik este egyedül van, ha másnap is, akkor is. A péntek-szombat-vasárnap estékből is mindig legalább kettőn szabad. Ha egy hétre hívja el az ember, akkor is. Először azt gondoltam, milyen jó lehet a viszony a gyereke apjával, hogy így együttműködnek, aztán abba gondoltam bele, hogy a hölgynek még csak 3 éves a gyereke, és ennyi időt simán nem tölt vele, akkor valami nem normális. De azt közvetíti felém, nem mondja, hogy mióta különmentek két éve, legalább van ideje magára.

Ti összejönnétek ilyen hölggyel? Ő 35 éves, én 38.


2012. jan. 30. 12:18
1 2 3 4
 31/32 anonim ***** válasza:
16%
Ilyen nő nem is kellene. Ki az aki minden este rá ér? Mert émn, nem d enem is nő vagyok. Amugy , nem . Soha. Soha nem kellene egy olyan nő aki nem anya.
2012. febr. 6. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/32 anonim ***** válasza:
16%
Amugy ne akard meg tudni.Akkor le tiltanának innen engem.
2012. febr. 6. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!