Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Milyen név illik a Fülöp...

Milyen név illik a Fülöp vezetéknévhez?

Figyelt kérdés

Nagyon sok név tetszik, de nem tudok dönteni. Írhattok ti is párat, de én is leírom, hogy nekem mik tetszenek, azokból is válogathattok: Babett, Karolin, Georgina, Elvira, Elizabeth (igen, lehet ezt a nevet adni), Léna, Daniella, Abigél.


Nem igazán tudok dönteni, mert pl a Babett nekem nagyon tetszik, de szerintem nem illik a vezetéknévhez. Még talán az Elvira passzol hozzá a legjobban, de tényleg nem tudom. Mit gondoltok? Mindenképpen csak egy nevet szeretnénk (semmiképpen sem lesz 2.3. neve).


2012. febr. 1. 10:48
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:

Anikó

Enikő

Lilla

Hedvig

2012. febr. 1. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim válasza:
Fülöp Evelin szerintem is szép lenne. Jó a csengése. :)
2012. febr. 1. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim válasza:

Még általánosban volt egy nagyon kedves barátnőm.

Őt Fülöp Annamáriának hívták! :)


Én az Annamária nevet ajánlom! :)



A Babett is aranyos.

2012. febr. 1. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 A kérdező kommentje:
Hmm hát tényleg nem tudom. Legjobb bnőmet Dorkának hívják és az is nagyon tetszik, de szerintem az sem megy a vezetéknévhez. Az Anita az tetszik, meg a Boglárka is (bár az inkább úgy, hogy Bogica), Zsófia is nagyon szép :) Viktória az azért nem, mert nagyon sok Viki ismerősöm van :D az Evelin az egyáltalán nem tetszik, az tuti nem (bocsi). Illetve virág neveket sem szeretnék adni, azokat sosem szerettem.
2012. febr. 1. 17:18
 15/21 A kérdező kommentje:

Esetleg Izabella? Az tuti megy a vezetéknévhez és lehetne Bellának becézni, ami nagyon tetszik meg ugye szépet jelent :)

(Bocsi, ha ekkora gondot csinálok belőle, de én azelőtt sosem gondolkodtam el azon, hogy milyen nevet adnék a gyerekemnek, úgyhogy most ezért vagyok bajban :D )

2012. febr. 1. 17:26
 16/21 anonim ***** válasza:
Nekem tetszik:)
2012. febr. 1. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:
Fülöp Izabella?... Szerintem nagyon nem illik össze.
2012. febr. 1. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:
A Fülöp
2012. febr. 2. 04:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:

Nekem Fülöp Kinga- Erika a nevem.

A testvéremnek Tímea.

2012. febr. 5. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:

Elvira, Elmira,

Petra, Andrea, Imola, Zsóka

2012. febr. 18. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!