Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hány éves kortól normális, ha...

Hány éves kortól normális, ha egy fiúnak/lánynak van barátja/barátnője?

Figyelt kérdés
Már úgy értem, hogy (gondolom) 13 évesen még fiatal hozzá. 14 évesen is? Remélem értitek, mire gondolok.
2012. febr. 1. 22:51
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
100%
amikor elég érett rá,nincs évhez kötve.
2012. febr. 2. 03:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
0%
Szerintem 17.
2012. febr. 2. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
6%
20 fölött illik.
2012. febr. 2. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
20%

"Akkor, amikor beleszeret a másikba és az viszontszereti. Semmi köze az életkorhoz. Hülye társadalmi konvenciók!

"


Kívánom, hogy a 11 éves lányod tegye szét a lábait, aztán magyarázza azzal, hogy szerelmes volt! Ezt a hülye szerelemdumát ugye te sem gondolod komolyan?

2012. febr. 2. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
Ez a kérdés ugye csak arra vonatkozik, hogy mikor "járjon" először, Tehát semmi szex, vagy tipi-tapi. Ha tényleg csak "járás", akkor 15. Persze szex nélkül, arra ráérnek 17 évesen. Namegaztán nem kell rögtön az elsővel lefeküdni, sőt.
2012. febr. 2. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
80%

Ne legyetek már ilyen droidok. :D Attól, hogy van barátja/barátnője valakinek (főleg egy gyereknek) az nem egyenlő a szex-szel... Nekem volt 11-12 évesen is barátom, sőt volt az osztálytársaimnak is, fiúnak is, lánynak is. Sőt még oviban is jártam egy fiúval. :D Oviban a "járás" annyit tett, hogy mindig együtt játszottunk. Általánosban a járás annyit tett, hogy megfogtuk néha egymás kezét, sőt 1-2 szájra puszi is volt. :D De csókolózni még nem csókolóztunk, szex meg eszünkbe sem jutott.

Az egy dolog, hogy ma már túl hamar kezdik a szexet a fiatalok (nem mindegyik), de azért tudjunk már normálisan gondolkozni, ne úgy mint egy begyöpösödött öreg, aki egyből a szexre asszociál... Istenem. :D


Na szóval... Oviban szerintem aranyos a "járás", olyan kis ártatlan még, szóval akár 3-4 évesen is normális, hogy van kis barátnő, barát. :D 13-14 évesen végképp normális a járás, ha nem arra megy, hogy egyből be az ágyba, lehet ezt normálisan is művelni. :) Ha már szex is van a kapcsolatban, annál talán a 15,5-16 éves kortól fogadnám el a saját gyerekemnél is. :)


20L

2012. febr. 2. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:
55%

ma 09:12

"Ezt a hülye szerelemdumát ugye te sem gondolod komolyan?"

Amit az általad hivatkozott hozzászólásban írtam, teljesen komolyan gondolom. Azt a hülyeséget, ahogyan te interpretáltad sehogyan nem gondolom.


"Kívánom, hogy a 11 éves lányod tegye szét a lábait, aztán magyarázza azzal, hogy szerelmes volt!"

Köszönöm a jószándékod. Én a világ összes 11 éves kislányának kívánom, hogy mentse meg az isten őket a hozzád hasonló korlátolt gondolkodású szülőktől.

Kivánom neki, hogy ha olyan szerencsés, hogy 11 éves korára van viszonzott szerelme (ami rohadt ritka), akkor ne kelljen azt tikkolniuk sem a barátaik sem a szüleik elől, a szerelmüket meg tudják élni a saját érettséhgi szintükön, és senkitől ne kapjon papolást széttett lábakról.


A másik oldaláról is nézve. Egy 19 éves lánynak vagy fiúnak is azt kivánom, hogyha nem találta még meg a szerelmet, ne érezzen magán nyomást, hogy az ő korában már az lenne a "normális".

2012. febr. 2. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:
100%

Mekkora tukora emberek vannak itt! Nekem általános iskola első osztályától kezdve szinte mindig volt barátnőm. Emlékszek, hogy nem akartam maradni 3.-ban a több napos osztálykiránduláson, de az akkori "barátnőm" azt mondta, hogy ha maradok, akkor kapok egy szájrapuszit. :P Felsőben már normális volt az is, hogy ki-ki felfedezi a csókolózás rejtelmeit, gimiben meg jött a többi. Mostani barátnőmmel (együtt lassan 6 éve) 15 évesek voltunk, mikor lefeküdtünk egymással, és szerintem egyáltalán nem volt korai.

Ez szerintem nem korhoz, hanem érettséghez van kötve. Ne legyetek már begyepesedettek, hogy 16 éves kor előtt meg ne fogd valakinek a kezét, mert lerohad. A 11 éves dugós kislánynak meg üzenem: lehet a dolgokat normálisan is csinálni, nem mindenki teszi szét a lábát 11 évesen. Te is elég felszínes lehetsz, mert úgy látom az együttjárás szó neked egyenlő a dugással.

20F

2012. febr. 2. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim válasza:
Szerintem 15 éves kor után, de akár lehet előbb is ha elég érett hozzá az illető. Az "érettséget" nem sexuálisan értem, hanem hogy kész e arra hogy mindíg a párja a párja mellett legyen ha szükséges
2013. aug. 10. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim válasza:

Ez nincs korhoz kötve. Utálom az olyan felfogású embereket,akik azt hiszik 16 éves kortól lehet csak. Az elején míg 13-14 éves az ember,nyilván nem azért van együtt egy személlyel hogy szexeljenek. Hanem hogy megfogják egymás kezét meg hasonló. Ha beleszeretsz valakibe és ő is viszont szeret,akkor állsz készen. Attól függ,mikor állsz készen erre,és mikor vagy elég érett egy kapcsolathoz. De ez az adott embertől függ.

Egyáltalán nincsen korhoz kötve :)

2016. aug. 29. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!