Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek normális, ha egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek normális, ha egy 50 éves férfinak 20 éves barátnője van? Hogyan lehetne a lány szüleit meggyőzni, hogy elfogadják a kapcsolatot?

Figyelt kérdés
2011. júl. 13. 10:25
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
Szerintem nem normális.Gyerek kizárva.
2011. júl. 13. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
84%
hat a csaj valoszinu a penzert van az oreggel,szoval ha a lany szulei is penzehesek akkor egybol megertik
2011. júl. 13. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
Relatíve mi a normális. Ha azt vesszük, amit a mai világ elfogad, akkor ez gyakoribb mint hinnénk, de nem normális szerintem sem. Persze nem ismerjük az előzményeket, de ha szerelem és bodlogság van... akkor nem fog ugysem tudni beleszolni senki.
2011. júl. 13. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
46%

Egyáltalán nem normális.


Meggyőzni? Sehogy. Ha a szülőknek van egy kis eszük, lebeszélik a gyereket erről az ostoba hóbortról.

2011. júl. 13. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
72%
én boldog vagyok így a párommal, és nem érdekel ki mit gondol. szeretem, ő is engem! és nem pénzes!!! 3éve boldog vagyok vele, már csak jobban tudom, hogy mi a jó nekem.
2011. júl. 13. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
100%
NOKIÁSDOBOZ
2011. júl. 13. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
51%

Megkérdőjelezném az 50 éves vénember intelligenciáját, ha egy 20 évessel van...

50 évesnek általában van egy felesége, huszonéves gyerekei...

Nem egy 20 éves csaja, akit csak mutogatni, meg húzogatni jó.

2011. júl. 13. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
Ez nagyon nem normális. Mindkét felet minősíti. Az pedig még durvább, hogy a faszi, akár idősebb is lehet egy két évvel a csaj szüleinél. Ha nekem 20 éves lányom lenne, nagyon nem díjaznám, ha egy velem egykorú, vagy idősebb faszi k.rogatná. A csaj még csak most kezdett élni, sőt egy bizonyos szinten még gyerek, a férfi pedig lassan már nagyapa lesz. És mi lesz 5-10 év múlva, amikor 30-60 lesz az arány, mert gondolom közös gyerek szóba sem jöhet. Vagy ha mégis, tekintve, hogy a férfiak átlag életkora 67 év, a nő ott marad egyedül a gyerekkel. De még ha életben is marad, hogy fog az kinézni, hogy egy 80 éves járókeretes öreg vánszorog be a gyerek ballagására és ledöbbent mindenkit, hogy ő nem a nagyapa, hanem az apa? A gyerekből nem lesz egészséges felnőtt, mert ha lány, akkor az idősebbekre fog gerjedni, mert ezt látta otthon, ha fiú, akkor pedig nem fog rendesen csajozni, mert túl fiatalnak érzi magát.
2011. júl. 13. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:
Igaz, de a helyemben ti se hagynátok ki egy ilyen lehetőséget, nem, ráadásul azt mondta ,hogy pont ezért izgalmas velem ,mert ennyivel idősebb vagyok, bár egy kicsit azért drága az eltartása.
2011. júl. 13. 16:07
 10/15 anonim ***** válasza:
100%

"Igaz, de a helyemben ti se hagynátok ki egy ilyen lehetőséget, nem, ráadásul azt mondta ,hogy pont ezért izgalmas velem ,mert ennyivel idősebb vagyok, bár egy kicsit azért drága az eltartása."


Persze, minden 50 éves férfi egy kéjenc perverz állat. Egyáltalán nem azért van veled, mert izgalmas, hanem azért, mert eltartod. Inkább járj el k*rvázni, mert sokkal olcsóbb és a lényeg ugyanaz. Ha pedig ilyen anyagias ingatag k.rva kell neked, akkor ne számíts arra, hogy sokáig veled lesz.

Kezdem azt hinni, hogy kamu kérdés, mert nem hiszem el, hogy valaki ilyen szinten legyen 50 évesen. Ha pedig igen, az nagyon szomorú.

2011. júl. 14. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!