Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért néznek olyan furan ha...

Miért néznek olyan furan ha valaki házas de megmondja hogy nincs gyereke és nem is akar? És ráadásul htb aki emellett ugyan többet keres mint a férje spekulálással.

Figyelt kérdés
Ezzel jönnek mért nincs gyerek mért nincs munkahelyed minek szolnak bele az életünkbe ha nekünk igy tökéletes? Nem vágyunk gyerekre és jobban keresek igy mintha lenne kvázi munkahelyem.
2012. febr. 1. 23:41
1 2 3 4
 31/35 anonim ***** válasza:
94%
oszoljunk emberek, oszoljunk. nincs itt semmi probléma ! :D
2012. febr. 2. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/35 anonim ***** válasza:
52%

így van, nincs itt semmi probléma :)

csak annyit mondanék még, hogy nem azt szeretném hogy legyél hazudós, én sem szoktam hazudni, csak azért írtam, mert látom hogy zavar téged hogy furcsán néznek az emberek.

egyébként rám is szoktak furcsán nézni, mert vannak egyedi dolgaim, de engem ez egyáltalán nem zavar. általában kedvesek szoktak hozzám lenni az emberek, és akik szeretnek, elfogadnak a bogaraimmal együtt, még ha nem is mindig értenek meg. de én is mindenkit elfogadok. szerintem, ha nem kérdeznéd, hogy miért néznek rád furcsán, hanem elfogadnád, hogy nem mindenki úgy gondolkozik, mint te, és ha valaki piszkál, azt sem vennéd fel, lehet hogy téged is megértenének.

2012. febr. 2. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/35 anonim ***** válasza:

Én azt nem értem, hogy a kérdés feltevéséhez miért volt szükség a "spekulálás" szóra? De mindegy.


Az emberek mindenért furcsán szoktak nézni. Akkor is ha sz@rás után büdös van utánad a budiban. Pedig nem túl bonyolult megérteni az ok-okozati összefüggést.


És nem hiszem, hogy beleszólnak az életedbe csak megkérdeznek valamit te meg válaszolsz. Ennyi. De ha azt akarod hinni, hogy beleszólnak, akkor tegyél még föl nyugodtan néhány kérdést. Ismét elmondjuk.


Remélem segítettem a probléma megértében és megoldásában.


Üdv,


Sz.

2012. febr. 2. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/35 anonim ***** válasza:
Azért néznek furán, mert a házasság célja a család alapítás. A család meg ugye anya, apa, gyerekek. Bár, nem tudom elképzelni, hogy ezért furán néznénk rád a mai világban. Szerintem csak te szeretnéd, ha irigyelnének téged a helyzeted miatt. Mindenki másképp tervezi az életét. Ne csodálkozz, ha leszólnak, hiszen te is azt csinálod, a más gyerekével kapcsolatban. Nemcsak bőgő masina egy gyerek, hanem attól sokkal-sokkal több. Különben mi az a spekulálás, amivel olyan nagyon jól keresel? Többet, mint az orvos férjed? Bár ezt kétlem, hiszen az írásod alapján elég primitívnek tűnsz. Mi a végzettséged? Hány éves vagy?
2012. febr. 3. 06:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/35 anonim ***** válasza:
35%
Vannak ilyen emberek, akik ezzel általánosítanak, hogy egy önző disznó dolognak tartják,ha azt mondom ,az én boldogságomba például nem férne bele gyerek, mert egy kölönc nyűg. Az emberek általában szaporodnak, mint a vírus, és ezt tartják normálisnak ösztön szerűen. Kinézik mindenütt ami nem olyan tulajdonság, mint ami rájuk jellemző. Ilyen az emberei elme. De ez nem számít, bajlódjanak ,szenvedjenek a kölökkel ,repüljenek el az évek a fejük felett, a sok pénz a zsabükből ,aztánmeg amikor már senkinek nem kellő nyuggerek lesznek, akkor pampoghatnak, de csak a szokásos rabszolga felnőttek felelősségteljes életét élték, erre verhetik magukat nyugodtan. Attól függ hogy rendezed be az életetd, mik a céljaid, nem mindneki van rászorulva egy családi támaszra, egyedül is el lehet képzelni az idős kor, akár baráti társaságban, akár a szeretett nővel gyereknyomor nélkül is. A mai világban meg ugye ostobaság alapból bevállalni, mert csak nélkülözne a gyerek, nem volna egy boldog éve sem, ha mindenre azt mondják a szülők,hogy nem ,nem nem kapod meg, de vágyik rá, látja hogy boldogabb évei ,élete van a jobb módú társainak, minek egy ilyen élet, ami csak lemondásokból áll. Eleve a mai elkasztosodott világban ,a jövőben életesélye sem lenne egy nem jó családból származó gyereknek. Az újszülött eseleges újdonságérzete meg az ovodás évekig max kitart,utána mókuskerék és nyomor az egész. NEm éri meg. Be kell tudni látni,hogy itt jönnek azok a korszakok, ahol kell! a születésszabályozásra gondolni. Túl sokan vagyunk, és minél több van ,annál rosszabbak az életesélyek, egyszerüen mindnki versenytárs, és elszedik az élettered, nincs munkahely például.
2012. jún. 29. 06:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!