Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Van a családodban Paranoid...

Van a családodban Paranoid Skizofrén?

Figyelt kérdés
hogyan birkózol meg ezzel a teherrel?és a beteg családtagoddal?
2012. febr. 2. 12:13
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Van bizony. Rendszeresen kapja az injekciót, az szinten tartja valamennyire. Van, hogy kiszaladnék a világból, no de akkor vele mi lesz? Az kell erősebb legyen mindig aki észnél van... Érted, ugye... Néha nagyon nehéz, főleg, hogy nekem is fogytán az erőm...
2012. febr. 2. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim válasza:
79%
A-a.... csak paranoiás.
2012. febr. 2. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
91%

Igen, van, az apám. Többször volt pszichiáternél, egyszer feküdt is bent a pszichiátrián, a gyógyszereit nem szedi, mert azt állítja, hogy ő nem beteg és csak hízik a gyógyszertől.


Mikor normális, akkor jófej, de mikor bekattan akkor katasztrófa. Hülyeségeket beszél és csinál, nagyon agresszív ilyenkor. Többször megvert minket, fenyegetett, hogy megöl engem és anyámat. Mikor elköltöztünk tőle, betört a lakásba és elakarta rabolni az öcsémet.Hiába jelentettük be, a rendőrök nem csináltak semmit, még akkor se mikor vér folyt, mert hát ő beteg. Hát köszönjük! Így elmenekültünk egy másik országba, ahol végre nyugodt az életünk nélküle, már 5 éve.


19L

2012. febr. 2. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
89%
Első vagyok, amúgy patthelyzet, mert idős otthonba ezzel a betegséggel nem mehet(nem is való közösségbe) zárt osztályra nem tehetik, mert nem veszélyes. Állítólag. Azért arról az éjszakáról, amikor kaszával és fejszével állt az ágyam mellett, tudnék mesélni...Na, akkor volt szanatóriumban 3 hónapot. Annyi.
2012. febr. 2. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
85%
Igen van az anyám..Soha nem járt orvosnál de a tünetek rá illenek.Egyszer magánál van egyszer nincs...miután elborult az agya nem emlékezett semmire.Ha normálisabbb akkor csak a jó emlékek jönnek elő neki...
2012. febr. 2. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
Huhh, látom nem könnyű a Ti életetek se :( Az a durva, hogy sztem veszélyesek. Anyám megfenyegette apámat, hogy éjszaka leszúrja a nagykéssel, öcsmre rendőrt hívott és hauzdozott, hogy bántotta stb...minket "ki akar csinálni" Egyszerűen elegem van. És persze, hogy ő sem gondolja betegnek magát. pont mint az eésőnél,"csak hízik a gyógyszertől". Most fogyott kb 35 kilót 3 hónap alatt és azt hiszi megint, hogy 20 éves. Nem tudom szavakba önteni, hogy mennyire elegem van és már megint rám ült a feszültség. A férjem nem érti meg, azt mondja megszokhattam volna már az elmúlt 17 év alatt. de ezt sosem lehet megszokni. Nem gondoltatok még arra, hogy régen az ilyen betegekből próbálták a sátánt kiűzni?meg dobták őket máglyára? nagyon durva dolgokat láttam otthon, az a sátáni kacaj...
2012. febr. 2. 15:06
 7/13 anonim ***** válasza:
Régen tényleg azt hitték, hogy az ilyen emberekbe démon szállt bele, de azért megnézném, hogy ér-e valamit az ezeknél az ördögűzés. Amúgy van egy film, ami megtörtént eseményeken alapszik. Egy skizofrén emberről szól, aki tudta, hogy beteg és meggyógyította magát. Nem tudom mi a címe, de megnézném. Valaki segítene ebben? :)
2012. febr. 2. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
anyám is azt hiszi, hogy meggyógyította magát...téved...
2012. febr. 2. 17:13
 9/13 anonim ***** válasza:
80%
#7 Azt hiszem az "Egy csodálatos elme" c. filmre gondolsz Russel Crowe-val. Nagyon jó film, és egyébként létező emberről szól, megtörtént események alapján.
2012. febr. 2. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Köszönöm szépen a film címet. :)
2012. febr. 2. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!