Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mi volt eddig a legnagyobb...

Mi volt eddig a legnagyobb pénzkidobásod az életedben, vagy a családodban?

Figyelt kérdés
Volt-e valami olyan dolog, amire kiemelkedőn sokat költöttél/költöttetek a semmiért?
2012. febr. 2. 13:56
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
95%
A cigaretta: 20 éven keresztül költöttem rá :(
2012. febr. 2. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
97%
Az esküvőnk,
2012. febr. 2. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim válasza:
93%
1x vettem egy telket és épitkezni akartunk, de nem jött össze és még most is meg van a telek és a fél ház, de nem tudjuk eladni...
2012. febr. 2. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
95%
Vállalkozást indítottam Magyarországon.
2012. febr. 2. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
93%

anyám vállalkozásra

ráment a családi ház a hülyeségére

2012. febr. 2. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
90%
Esküvő után, kaptunk 200.000-et és a hasára vágtunk. Már terhes voltam (15hetes), tudtuk jól, hogy sokáig nem jutunk el sehová, így elmentünk egy last minute öt napos Wellnessre. Isteni volt, de anyámtól azóta is hallgatom, hogy "el kellett volna tenni önerőbe", tekintve, hogy eltelt négy év és azóta se jutottunk el sehova, nem tudom bánni.
2012. febr. 2. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
94%
A férjem rendelt külföldről interneten mobiltelefonokat, hogy mekkora biznisz lesz eladni - olyanokat, ami még a piacon se létezik, mert annyira új (nekem már ott bűzlött a dolog). Nem tudtam lebeszélni, rohadt sok pénzt elbukott, mert persze ő utalt, az eladó meg felszívódott, de legalább azóta nem rendelget semmit, megvolt a tanulópénz.
2012. febr. 2. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
97%
A nővérem összejött egy kisebbségi sráccal, aki fűt-fát ígért, a tesóm odaadta neki a sprolt pénzét (200e), a fényképezőgépét, meg a laptopját. Soha többé nem láttuk se a srácot, se a holmikat.
2012. febr. 2. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
97%
Ugyanaz mint a hetes válaszolónál, csak érintőképernyős fényképezőkre dobtunk ki 300ezer Ft-ot, utaltunk, csomag azóta sincs meg...
2012. febr. 2. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
100%

"Mi volt eddig a legnagyobb pénzkidobásod az életedben" Válasz "Az esküvőnk" SÍROK XDDDDDXDDDDDDDDDDD

Amúgy igen, apu 30 éve tartó nikotinfüggősége, a napi 3 dobozával:D Meg végül is Anyu vett hitelre egy autót és rá egy hétre ellopták egy kórház parkolójából xDDD Hát nem röhögtünk

2012. febr. 2. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!