Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogy lehet így újrakezdeni...

Hogy lehet így újrakezdeni egy életet? 2 éve élek egyedül a kislányommal, apukával nem működött jól a kapcsolat,ezért különmentünk, de így se vagyok boldogabb!

Figyelt kérdés

Ahhoz,hogy megéljünk sokat kell dolgoznom,ahhoz,hogy jól éljünk meg szinte mást se csinálok,mint dolgozok!

Nem hanyagolom el a kicsit,az ő idejéből sose vennék el magam számára időt,hogy szórakozhassak,de már csak egy monoton körforgás az egész!

Ha arra ügyeskedek,hogy jól éljünk elmegy minden időm rá,és esélyem sincs élni 24 évesen.

Ha merek egy kicsit önző lenni,hogy megpróbálok élni,akkor meg nem dolgozok annyit,nem keresek annyit,hogy bármit is megtehetnék,bárhová is elmehetnék!

Ha egész nap melózok és van idő,pénz délután kimenni a strandra,akkor majd leragadnak a szemeim és alig várom,hogy hazaérjünk,elrontom az örömét!

Ha nem vállalok plusz munkát,fáj a sírása,hogy szeretne strandra menni,vagy bármit tenni,amire nem futja!

Ez ugyanígy van a férfiakkal is!Ha dolgozok napi 10 órát,se energiám,se kedvem nincs egy férfihoz,ha beérem a napi 7 órás munkáért járó pénzzel,akkor meg ég az ember a feje,hogy "fizettet" magának moziban,étteremben.......!

Ezekben a munkákban sajnos nincs olyan,hogy ma pihenek,majd holnap bepótolom,hanem akkor vagy csinálod,vagy nem!

Tudom nem én találtam fel a spanyolviaszt és mások is élnek így,de én már belefáradtam ebbe az elmúlt 2 év során!

Ti mit tennétek?

Vagy,aki élt így,hogy kászálódott ki belőle?


2009. ápr. 14. 12:11
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Nálunk az anyósom élte le így az életét. Már 30 éve egyedül él. Azt hitte, hogy a válás után jobb lesz, de ehelyett a munkába kellett beletemetkeznie, hogy ellássa a gyerekeit. 2 munkahelye volt évtizedeken keresztül. Ezt azért írom le, mert már idősebb (60 éves) és hiába áll nagyszerűen anyagilag és nincs gondja már a felnőtt gyerekeire, úgy érzi, hogy sok mindenről lemaradt. Még mindig keresi az igazit, de 60 évesen már nem könnyű párt találni főleg nőként. Én azt tanácsolom neked, hogy inkább próbáld megtalálni az összhangot a munka és a magánélet között, hogy ne bánd meg később azt, hogy az életedet erre tetted fel és megöregedtél pár nélkül. Nem tudom, hogy milyen a kapcsolatod a kislány apukájával, de ha jó, akkor talán megkérhetnéd, hogy picivel több gyerektartást fizessen, hogy a lánya jobban éljen. Ezen nincs mit szégyelni, hidd el, hogy szükséged van segítségre. Könnyebb egy gyerek után csak pénzt fizetni, mint nevelni, eltartani és mellette dolgozni is. Beszélj az apával.
2009. ápr. 14. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Az én lányom már 13 éves és sajnos én is egyedül neveltem,nevelem a lányomat.Azt tudom neked tanácsolni,hogy néha legyél egy kicsit önző.Menj el szórakozni és probálj meg egy társat találni magadnak.32 éves vagyok,a lányom már kezdi élni az életét és most érzem igazán milyen jó lenne ha mellettem lenne egy férfi.
2009. ápr. 14. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
4%
Megérdemled.Ezt mind te csináltad magadnak.
2009. ápr. 14. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
94%

13,48-as te egy igazi tahó vagy.

Talán egyedül csinálta ezt a gyereket szerinted?Apuka érdemleges támogatása hol van?Akkor nem kellene anyukának ennyit dolgoznia,és jutna ideje magára is.Ő élheti a saját önző életét ahogy akarja?Sokan fel vannak háborodva a tartásdíj összegétől,de annak a gyereknek otthont kell teremteni ahol számlákat kell fizetni,iskola óvoda..stb..egyebek,ha az apa érdemesen támogatná a gyerekét ahogy kötelessége lenne,az anyjának könnyebb lenne.Vagy talán az Ő élete kevesebbet ér?

Egyáltalán nem vagy önző,ha magaddal is szeretnél néha foglalkozni szórakozni kicsit,ismerkedni...stb..

Ennek így kellene lennie,hogy ne maradjatok a gyerekeddel ketten,hogy megfelelő társat találhass magadnak.

Nincs aki segítene nektek néha vigyázna a kicsire?Szülők nagyszülők valaki?

Még nagyon fiatal vagy ahhoz,hogy így élj.

Minél többet járj járjatok társaságba,ne gubózz be ez nem lenne jó egyikőtöknek sem.

Minden jót,sok sikert neked.

2009. ápr. 14. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim válasza:
8%

1. Minek kellett neked 22 évesen a gyerek?

2. Miért nem tanultál, csak magadnak köszönheted.

2009. ápr. 14. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
50%
utolsónak:tahónak érzed magad?értelmezd a szöveget!
2009. ápr. 14. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
73%
mennyi tahó van itt!az egyik értelmezni nem tudja a szöveget,a másiknak meg fogalma sincs a dolgokról!
2009. ápr. 14. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:

Igazatok van,magamnak köszönhetem,hisz miután a lányom apja visszamondta,hogy inkább nem kell a gyerek,lett volna időm még 12 hetes terhesen is abortuszra menni!

De elég nehéz 2 hónapig úgy élni,hogy anya leszek,aztánhogy bocsi mégse!

A szüleim ennél többet nem tudnak segíteni,mindketten fiatalok,bőven húzzák a napi 8 órát a munkahelyükön!!!

Az ember persze elfogadja a segítséget,a kölcsönpénzt,de ebben hosszútávon élni nem lehet!

2009. ápr. 14. 17:21
 9/11 anonim ***** válasza:
100%
Szia! Biztosan nagyon nehéz lehet így megélnetek, ha szinte mindent Neked kell egyedül előteremtened. De így hosszútávon teljesen ki fogsz égni, elmennek melletted az évek. De lehet újra kezdeni az életet, mert még fiatal vagy, és vannak férfiak is, akik félresikerült kapcsolat után szeretnének párt találni maguknak. Persze nehéz a mai világban ismerkedni, meg egyáltalán megtalálni a helyeket, ahol van is rá mód. Én megpróbáltam beleélni magam a helyedbe, hogy ha egyedül lennék, mit is tennék. Arra jutottam, ha hozzám hasonló körülmények között élő társat szeretnék, és olyat aki komoly kapcsolatra vágyik, sajnos vagy nem sajnos, de az internet segítségét venném igénybe. Ha nincs időd eljárni szórakozóhelyekre,- bár szerintem normális kapcsolatot ott találni nehéz lehet,- akkor ez a módja marad. Biztosan itt is sokat kell majd keresgélned, lesznek értelmetlen randik, kellemetlen csalódások, de adnál magadnak egy esélyt. Tudod aki meg sem próbálni tenni semmit, az ne várja, hogy az élete jobbra forduljon. Ha sikerülne így vagy máshogy párt találnod, még nagyon sok szép élmény vár rád. Szerintem próbálj valamilyen ilyen irányba elindulni. Sok sikert!
2009. ápr. 14. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
90%
Első vagyok: jól tetted, hogy megszülted. Légy büszke rá. Akik abortuszt választanak, megölik a gyereküket, aki semmiről sem tehet és nem adják meg nekik a lehetőséget az életre. Az élet Isten ajándéka és csak ő veheti el. Ha a kislányod megfogant, annak oka volt. Fel a fejjel, csak így tovább!
2009. ápr. 14. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!