Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Az a sorsom, hogy egyedül...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az a sorsom, hogy egyedül haljak meg?

Figyelt kérdés

Mostanában egyre inkább úgy érzem, hogy a sors azt akarja, hogy sosem legyen kapcsolatom, talán a saját érdekemben...


17/L vagyok, mindenkivel kedves, nem ribanc, mások szerint is elég csinos, mégis még csak egyetlen embernek tetszettem egész életemben, de ő nem merte kimutatni, és mire megtudtam, már rég mással volt...

Nekem eddig csak 2 srác tetszett, az első észre sem vett, a másodiknál már azt hittem, tetszem neki, de kiderült, hogy ő mindenkivel ilyen közvetlen, és lehet, hogy megtudta, hogy tetszik nekem, mert egyszer csak hirtelen nem szólt hozzám többet, talán megriadhatott ettől?...


Néha úgy érzem, az a sorsom, hogy sose találjak szerelmet, mert többféle művészetben is elég tehetséges vagyok, és olyat hallottam, hogy egy kapcsolat leszívja az ihletet, meg a művészeknek szenvedni kell, hogy inspirálja őket, blabla...


Persze én szeretnék egy normális kapcsolatot, mindent meg is teszek érte, de valahogy nem jön össze...


Nem értem, mi lehet velem a baj, miért nem mernek rám nyomulni?

Lehet bennem valami visszataszító, amiről nem tudok?

Nem vagyok eléggé "ribanc", és nem mernek kezdeményezni egy normális tisztességes lánnyal (hova süllyed ez a világ)?


Vagy egyszerűen tényleg nem az a sorsom az életben, hogy párt találjak?

(lehetséges ez egyáltalán, hogy valakit így megszívassanak a felsőbb erők, már ha vannak? Mert ha igen, ajánlom, hogy jól kárpótoljon a jövőben, mert már elég sok fizikai és lelki bajom lett a beteljesületlenségtől, meg attól, hogy az én koromban a legtöbben már több kapcsolaton túl vannak, én meg csak forever alone hallgatom a történeteket a csodálatos romantikus éjszakákról, amikre mostmár nekem is igényem lenne...)


2011. dec. 19. 17:55
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
70%
Vedd észre a kevésbé jóképű srácokat is, közülük biztos van akinek tetszel!
2011. dec. 19. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
41%
Istenem.. már megint egy depressziós ember aki itt sajnáltatja magát pff...
2011. dec. 19. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
14%

Jelentsétek a kérdést!Ez nem lekisegély-szolgálat,hogy sajnáltassuk magunkat!

És igen,egyedül és szüzen fogsz meghalni4

2011. dec. 19. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 A kérdező kommentje:
Na ez sokat segített... Igen, elég depis szoktam lenni, és jól esne egy kis figyelem, legalább a neten, ha a valóságban nem kapom meg a drága kiszemeltektől...
2011. dec. 19. 18:06
 5/23 A kérdező kommentje:
De amúgy komolyan szeretném tudni, hogy mi lehet az oka annak, hogy nem vesznek észre, és lehet-e valami dolog a viselkedésemben vagy a kisugárzásomban, ami visszataszítóan hat de én nem tudok róla... Lehet, hogy ha megkapnám rá a választ, változtathatnék rajta, és eggyel több boldog ember lehetne a Földön...
2011. dec. 19. 18:09
 6/23 anonim ***** válasza:
100%

Lefestem, hogy képzellek el.


Általában barátnőid társaságában ülsz ott is legbelül. mindig körbeveszed magad velük csak a wc-n van szabad pillanatod amúgy mindig valamilyen lány van melletted. Fiúkkal nem szeretsz beszélni, ha muszáj el vagy velük amúgy nagy ívben tojsz a fejükre. A barátnőiddel folyamatosan arról beszéltek milyen idióták a pasik.


Ez kívülről nézve:

Barikáddal veszed körül magad, megközelíthetetlen ráadásul bunkó is aki lehet leszbikus.

2011. dec. 19. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:

Mivel a kérdésed nagy része önsajnáltatás volt és a viselkedésedről, a kisugárzásodról alig írtál ezért nehéz megmondani, hogy mit kéne változtatnod, ha változtatnod kell egyáltalán. Szerintem 17 évesen még semmiről sem késtél le...

Akarsz te egyáltalán párt magadnak, vagy csak azért akarsz valakit magad mellé, mert már mindenkinek van a környezetedből? Mégis milyen fizikai és lelki bajaid származtak abból, hogy te még nem pasiztál be?

Ha gondolod írj magadról többet és akkor a kérdésedre is kaphatsz választ.

2011. dec. 19. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
44%

ha valóban nem vagy ronda, akkor íme hogyan pasizz.


szemeld ki azt aki tetszik.

mosolyogj rá.

szólítsd meg.

feküdj le vele.


ennnyyyiii én biztos igent mondanék. mellesleg jó magam is kicsit hasonló helyzetben vagyok, 18 évesen, szüzen tengődök a világban, de nem adom fel, te se add fel! a többi kommentelőt meg szard le. valóban kicsit giccses és önsajnálattal van tele ez a sztori, de nem reménytelen a helyzet. ne nyafogj, hanem ha pasizni akarsz, akkor lépjél is valamit.

2011. dec. 19. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
Nem hiszem, hogy egy művészi beállítottságú embernek az lenne a rendeltetése, hogy szenvedjen. Egyszerűen csak nem jött ki eddig jól a lépés. Én kicsit idősebb vagyok, mégsem volt egy komoly kapcsolatom sem, mert egyszerűen nem akadtam olyan emberekbe, akik viszonozták volna az érzéseimet. Tudom, hogy ez elgondolkodtató, meg ijesztő is lehet, de 17 évesen még semmiről sem vagy lemaradva. Egyáltalán nem gáz, hogy ennyi idősen még nem volt senkid. A korosztályod nagy része amúgy is csak dugni akar még. Ha te komoly kapcsolatot keresel, akkor bizony óvatosnak kell lenned és nyitott szemmel kell járnod. Ne add fel.
2011. dec. 19. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
47%
Amit leírtál magadról kb. rám is igaz,17/F vagyok,nincsenek jó formán(úgy igazi) barátaim,mindenki átnéz rajtam,le se sz.rnak és ennek ellenére elég sokszor hallottam hogy jól nézek ki kedves,értelmes vagyok.. stb...és még se látok reményt arra hogy valaha is egy lánnyal összejöjjek...és ezt még jobban megnehezíti a tény,hogy szeretek néha női ruhába öltözni azaz travi vagyok..Ha sikerülne is akkor is előbb-utóbb úgyis el kellene mondanom amire 99% hogy ott hagyna,mert "micsoda beteg állat"...Pedig én csak egy lányra vágyok aki elfogad és szeret így is.Együtt érzek veled kedves kérdező,csak annyit tudok mondani hogy KITARTÁS! ;) Hátha majd egyszer..
2011. dec. 19. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!