Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Ti kivételeztek egyik gyereket...

Ti kivételeztek egyik gyereketekkel is, vagy mind egyforma előttetek?

Figyelt kérdés
Kivételezésnél miért kivételeztek?

2012. febr. 2. 19:25
 1/4 anonim ***** válasza:
33%

Én annyira utálom ezt a fajtan szülői hozzáállást...

Én 23 éves fejemmel kor szerint kivételeznék a gyerekeimmel. Pl a 13 évest nem fogom elengedni buliba vagy a barátjához, míg a 16-18 éveset igen.


De ez a húgom, miért kap új cipőt én, miért nem hozzáállás...pfff... nem szülőnek való az ilyen.

23/N

2012. febr. 2. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
57%

Nem kivételezek, de persze amit az előző írt, hogy a 18 éves lányomat elengedem bulizni, a 16 éveset nem, ez okés.


2 gyerekem van, ha vásárolok az egyiknek akkor a másiknak is...stb stb...


1 illetve 5 évesek.

2012. febr. 2. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
61%
Ezt nem fogja egyik szülő se bevallani, de igen, kivételeznek, csak sokszor észre sem veszik. Czeizel Endre is megmondta, a szülőnek az a kedvesebb gyerek, akinek a szeme olyan mint az övé, vagy aki uolyan jól sakkozik,stb. Vagyis aki jobban hozza a szülők génjeit. Mindig van kedvenc gyerek, csak ezt szar bevallani.
2012. febr. 3. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
59%
Pontosan. Az én anyám sem vallja be és mégis. Az a baj hogy nálunk nagyon látványos és amikor egyik másik rokon azt mondja, hogy nem kéne kivételezned a kisebbikkel, akkor ő a világ legsértettebb embere, mert hogy is mondhatnak neki ilyet? Szóval igen. Nem igazán szeretik bevallani.
2012. febr. 3. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!