Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Ez az élet normális?

Ez az élet normális?

Figyelt kérdés

25 éves vagyok és a munkámon kívül alig van életem de még nem nagyon bánom, szeretek kamionozni. Nemrég szakítottunk a barátnőmmel és minden megváltozott. Azóta nem is szeretek itthon lenni mindig megcsinálok minden munkát és szívesen megyek mindenhova még akkor is ha hulla vagyok. Sok ismerősöm van de a kollégáimon kívül nem sok haverom. Néha járok bulizni régi haverokkal de azt jobban szeretem amikor ottalvós fuvar van és mikor megállunk a magunk módján bulizunk. Én a kamionosokat valamiért a családomnak tekintem, meg a büfés/kocsmáros ismerősöket is akiknél gyakran megállunk. A nyarak a legjobbak általában. Sokszor felidegelnek de még szeretem csinálni. Félek hogy pár év múlva nem lesz semmim. Ez normális?

25/F


2012. febr. 2. 21:53
 1/6 anonim ***** válasza:
2012. febr. 2. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Sajnos a kamionos élet minden, csak nem normális, ámbár tudtommal jól fizet. Gyűjtögess, amíg lehet, de én a helyedben elkezdenék gonodlkodni egy komoly párkapcsolaton, házvásárlás, család, ilyesmik, ne 35 évesen kezdd el feltenni ezeket a kérdéseket magadnak.
2012. febr. 2. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Pár hónap lett volna az esküvőig de hát nem jött össze. Attól félek hogy túl későn fogok kapcsolni és akkor meg az lesz hogy fiatalon hülye voltam és sok mindenhez már öreg leszek.
2012. febr. 2. 22:03
 4/6 anonim ***** válasza:
54%
Megkérdeztehem hogy mennyit keresel? Egyébként nekem szimpikus ez az életvitel. Menni és szívni a barna szofit...hmm. Hát biztosan nem éppen a legjobb meló, de ha jól fizet. Csináld még, amég nem leszel tele zsetonnal. Egyébként te ivás helyett melózol, ez is egy nagyon jó kis megoldás.
2012. febr. 2. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

Nagypapám 45 évig kamionozott,7 gyereket felnevelt,és 3 unokát is ,köztük engem is.

sosem éreztünk hiányt,pedig heti 2 napot volt max otthon,de azt annyira tartalmasan,hogy elég volt.Rengeteget mentem vele,tizenévesen körbejártam vele európát.

Nagyim boldog vele (lehet mert nem mindennap látta?).


Most már kb 3 éve nyugdijas,de kiskocsin még mindig szállit napi pár órában a környékre,ez az élete,a hobbija,a szerelme.


Le lehet élni igy egy életet,csak okosan kell.Családról emiatt nem kell lemondani.

N

2012. febr. 2. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
81%

A férjem háromhavonta jön haza egy hétre.

Túléljük. Én itthon munkával és gyerekneveléssel kitöltöm a napjaimat, és mocskosul boldog vagyok amikor hazajön!

2012. febr. 14. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!