Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » A barátnőmnek van egy fiú...

A barátnőmnek van egy fiú barátja és úgy érzem egyre közelebb kerülnek egymáshoz? Mit tehetnék?

Figyelt kérdés
A barátnőmnek van egy fiú barátja és elég sokat találkoznak egymással és sokszor istenítette hogy ő milyen szorgos és miegymás,elég régóta ismerik egymást és sokáig nem találkoztak.Nem tudom mit tehetnék vagy hogy állíthatnám le a gyereket de már kezd bepöcceni az agyam,félek hogy olyat teszek amit nem kellene.barátnőmnek mondtam már hogy engem zavar hogy lassan többet találkozik velem mint vele és nem azzal van bajom hogy találkoznak hanem azzal hogy egyre többet és szerintem a gondjait is nem velem beszéli meg hanem vele,ha én kérdezem hogy mi baja van vagy mondom hogy ha valami gondja van akkor velem is nyugodtan megbeszélheti.de velem soha nem beszél a gondjairól.félre ne értsetek nem vagyok féltékeny típus és soha nem is voltam az,de most már kezd szemet szúrni a dolog hogy egyre többet találkoznak.nem akarok agressiv féltékenynek tűnni de most már nagyon idegesít a helyzet,mert azt mondom egy héten egyszer találkoznak nem is érdekelne,de most már egyre többet találkoznak.mondtam a barátnőmnek hogy nekem nem az tetszik hogy van egy fiú haverja,hanem az hogy vele beszéli meg a lelki dolgait és nem velem,plusz azt is észre veszem hogy egyre közelebb kerülnek egymáshoz.mondtam neki hogy engem ez így zavar,nem az hogy barátok,hanem az hogy mindent vele beszél meg,velem meg semmit szinte.a válsz csak az volt hogy mit féltékenykedek.ő is féltékenykedne fordított esetben az tuti.
2012. febr. 3. 10:48
 1/5 A kérdező kommentje:

többet találkozik velem mint vele-többet találkozik vele mint velem


elírtam

2012. febr. 3. 10:49
 2/5 anonim ***** válasza:
Az a baj, hogy ilyen helyzetben semmit nem tudsz tenni:S Ha nem törődsz vele, közelebb kerülnek, elhagy. Ha féltékenykedsz, akkor azért hagy el. Valószínűleg már többet érez a srác iránt, csak még fél lépni. Én azt javaslom, próbálj egyszer utoljára komolyan elbeszélgetni vele, ha nem megy, akkor szakíts vele.
2012. febr. 3. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
igen az a baj hogy padhelyzet van,mert ha féltékenykedek az a baj,ha keményen közbe lépek az a baj,ha nem érdekel akkor meg az a baj..szóval igen nehéz ügy.lehet elverem a gyereket ha más nem marad,akkor talán észhez tér,férfiak vagyunk,győzzön az erősebb!régen is ez döntött.
2012. febr. 3. 11:10
 4/5 anonim ***** válasza:
Ha elvered, te leszel az agresszív állat, a barátnőd meg megy a kórházba ápolgatni a kis barátját...
2012. febr. 3. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Te mondtad, hogy zavar, de ő nem változtatott. Vagy nem értette meg, nem volt elég egyértelmű a számára, vagy a hozzád való kapcsolat már nem első számú prioritás.


Két dolgot tehetsz (egyiket vagy másikat, de akár mindkettőt is egyszerre). Az egyik, hogy megpróbálsz javítani a kapcsolatotokon. Például: "Zsuzsi, kérlek, mond meg az őszintét. Mit thetnék, hogy jobb legyen a kapcsolatunk?" Ha erre nem jön egyenes válasz, akkor szinte biztosan a sráctól akar valamit. Veled azért nem szakít, mert nem akarja elvágni a menekülőútvonalat, ha a sráccal mégsem jönne össze. Ha viszont őszintén el tudsz vele erről beszélgetni, akkor vagy megtudod, pontosan hányadán álltok, vagy megkapod az esélyt, hogy az ő fókusza is visszaálljon a kapcsolatotokra.

A másik lehetőséged, hogy egyértelműbbé teszed, hogy a helyzet így nem maradhat fönn. Lényegében arról szól ez a módszer, hogy észrevegye a párod, hogy ettől vége lehet a kapcsolatnak. Téged valami zavar, őt pedig nem zavarja eléggé, hogy téged zavar. Vagy nem ér annyit neki a kapcsolat, vagy nem érzékeli a probléma mértékét. Egyértelműbben kell a tudtára juttatni. Késznek kell lenned arra, hogy kilépj a kapcsolatból, még akkor is, ha végül nem kell ezt a döntést meghoznod. Elkezdhetsz példáulönállóan az ő megkérdezése és bevonása nélkül programokat szervezni.

2012. febr. 3. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!