Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Elmondjam -e a barátnőmnek,...

Elmondjam -e a barátnőmnek, vagy várjak vele? Ti mit és hogyan tennétek? Hogy mondjam el?

Figyelt kérdés
Barátnőm három hónapja járt a mostani férjével. Karácsonykor megesküdtek. Eljött a szilveszter, és kaptam egy ismeretlen számról sms-t. Amiben egy pasi BUÉK-ot kíván a szeretőjének, de tévesen nekem érkezett. Persze, válaszoltam, hogy remélem lebukik, de nem tudtam ki az. Erre jött még egy hogy a neje ott van mellette, majd jan.2-án úgyis...Aztán jan.6-én kaptam egy újabb smst ugyanerről a számról, hogy a neje megy be a városba, és kb. 10-20 perc múlva ott lesz, persze erre is megirtam, hogy ez undorító. Ma rákerestem a telszámára, és kiderült hogy barátnőm férje, akivel 3havi ismeretség után karácsonykor házasodtak össze. Facebookon fent a telefonszám. Ti mit tennétek, rohanjam le a barátnőm előtt, hogy ne tudjon számítani rá? Vagy szóljak az apukájának, hogy mi a helyzet, vagy csak kettesben beszéljek vele. A sráccal eddig személyesen nem találkoztam. 33N
2012. jan. 8. 00:56
1 2 3 4 5
 1/50 anonim ***** válasza:
90%
Őneki miért van elmentve a Te számod, ha Te nem tudod az övét???
2012. jan. 8. 01:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/50 anonim ***** válasza:
96%

Tudom, hogy nem szokás beleszólni ilyenekbe, mert rendezzék le maguk között, de azért én sem hagynám így szótlanul.

Én elhívnám a barátnőmet, hogy valamit meg kell beszélnünk, leültetném, és megmondanám neki, hogy ez most lehet nagyon fájni fog neki, és talán nehezen hiszi el (hisz gondolom Te sem feltételezted volna), de úgy érzed ezeket az sms-eket meg kell mutatnod Neki. Nem akarod, hogy a háta mögött tegye ezt Vele valaki.


Én ezt tenném...

2012. jan. 8. 01:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/50 anonim ***** válasza:
80%

Sikerült meglátnod a lényeget a kérdésben, Feliza...


Szerintem el kéne mondanod a nőnek, ne akkor menjen szét a kapcsolat, amikor már gyerek is van. Nem muszáj úgy, hogy "figyelj, megcsal a férjed", hanem mutasd meg neki, hogy "nézd már, kaptam egy ilyen sms-t, elképesztő, milyen emberek vannak", ő meg csak felismeri a férje számát. (De ezt csak akkor, ha vagytok olyan jó barátok, hogy nem fogja azt hinni, hogy te vagy a szerető!)

2012. jan. 8. 01:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/50 A kérdező kommentje:
Azt se tudja h az enyém szerintem. Mert erre ő is rákérdezett h ki vagyok. De a facebookon ki van irva a munkám miatt. Karácsonykor még más száma volt, és én nem kértem el az előzőt se. A barátnőm mondta, ha nem érem el, akkor az előzőn hivhatom. Az újat nem tudtam, csak annyit h más szám a van, én meg nem kérdeztem mi az. A mostani meg úgy derült ki, hogy tett fel egy ingyenes hirdetést, h nyugtatókat ad el, a párom keresett rá a számra, és kiadta a számát és a keresztnevét. A keresztneve alapján megnéztem a face-en és egyezik. Ő szerintem csak véletlen több helyre küldte el.
2012. jan. 8. 01:11
 5/50 anonim ***** válasza:
73%
Kamukérdés, egy enyhén ittas tinitől, aki most ért haza a buliból és még nem álmos. És az még hihető is lenne, hogy egyszer téves üzenetet küld a férj, de háromszor, azt hogy..? Gondolkozz ezen a logikai bukfencen, aztán próbálj jobbat kitalálni.
2012. jan. 8. 01:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/50 A kérdező kommentje:
Volt baba is, de elhalt a magzat. Esküvő előtt pár nappal vették el emiatt. Azt se szeretném, ha egy ilyen méltatlan embernek szülne másikat. Ma beszéltem barátnőmmel, de akkor még nem tudtam amit most tudok. Iszonyú, hogy ekkora megrázkódtatás után még ezt is el kell viselnie. Nyugodt nem tudnék lenni. Minden sms-e megvan, és az is amit én válaszoltam.
2012. jan. 8. 01:14
 7/50 anonim ***** válasza:
79%

Igenis, megláttam a lényeget!

Nekem nagyon sántít a történet... ha az ürgének szeretője van, nyilván el van mentve a száma a mobiljában a nő nevével vagy álnévvel. Egyszer félre mehet egy SMS, de ha mindig Te kapod, az azt jelenti, a te számodat mentette el a szerető nevével...(????)

2012. jan. 8. 01:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/50 A kérdező kommentje:
kedves kamukérdés, akkor nem kell válaszolnod. 33N
2012. jan. 8. 01:16
 9/50 anonim ***** válasza:
88%
Az is lehet, a barátnőddel együtt próbálnak megviccelni téged.... Hogy mit reagálsz...
2012. jan. 8. 01:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/50 anonim ***** válasza:
73%
Azt még én is elhiszem,hogy egyszer tévesen te kapod az üzenetet.De hogy továbbra is te kapod,ráadásul,szóltál is hogy téves helyre küldte az sms-t?? Na ezt már én sem veszem be..Nagyon unatkozik a kérdés kiírója..
2012. jan. 8. 01:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!