Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ha úgy érzem h tetszem egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha úgy érzem h tetszem egy lány ismerősömnek (nem biztos) és ha én rá akarok kérdezni h lehetne-e több köztünk barátságnál akkor az számít h mikor kérdezem meg? Kifejtem.

Figyelt kérdés
Úgy értem h befolyásolhatja a válaszát h az ismerkedés kezdetén vagy már akkor kérdezek rá amikor már jobbban ismertük egymást ugy álatalánosan van valakinek tapasztalata ilyenekről? kérdezem,mert igaz h ismerősök vagyunk de most kezdtünk jobban dumálgatni egymással
2012. jan. 30. 07:29
 1/4 anonim ***** válasza:
Igen, számíthat, hiszen, ha később kérdezel rá, akkor már ő is jobban megismert téged. De én nem javaslom a konkrét rákérdezést, mert ha nemet mond, kínos lesz utána (nem tudom, hogy akkor is fenn szeretnéd-e tartani vele a baráti kapcsolatot). Nekem egyszer egy fiú barát kérdezett rá több év után, eléggé zavarba ejtő volt, mert én meg nem akartam tőle semmit. Viszont ha te tényleg tetszel a lánynak, azt éreztetni veled!!! Onnantól már simán fog menni. :)
2012. jan. 30. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 BlackSword ***** válasza:

Na... Akkor válaszolj erre a két kérdésre:

1) Szereted a csokit???

2) Két hét múlva jobban fogod szeretni???


Naugye...

2012. jan. 30. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Ha viszont nő lennék:

1. Nem tudom.

2. Lehet.

Bővebb infó: [link]


A válasz egyszerű: Akkor kérdezd meg, mikor épp éhes, vegyél neki egyet, és még sokáig szeretni fogja!

2012. jan. 30. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
számít bizony... nem is keveset... én egyszer ismerkedés elején kérdeztem rá, azt jól elküldött a halálfasza alsóra, és ugyan ma már jóban vagyunk, de sosem voltunk együtt... viszont olyan is volt, hogy ismerkedés kezdete után 1 hónappal kérdeztem rá, akkor sima ügy volt... :)
2012. febr. 1. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!