Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tegyek, mostmár maradjak...

Mit tegyek, mostmár maradjak mindig mellette?

Figyelt kérdés

Volt egy barátom, de egy lány meg akarta szerezni magának és rámfogott rágalmakkal és hazugságokkal sikerült is neki, a srác szóba sem volt hajlandó állni velem.

később viszont kiderültek a hazugságai és az exem elhagyta, már nem hitt neki.

2 és fél év után újra keresni kezdett, megbocsájtottam neki és barátok lettünk.

néha találkoztunk és majdnem mindennap beszélünk.

viszont most a lány ellene fordította a barátait (ehhez nagyon ért) elveszítette a munkahelyét és meg is sérült, műteni kellett a lábát és idő kell míg rendbejön neki.

azt mondta szüksége van rám, persze barátilag.

én azalatt a majdnem 3 év alatt míg nem tartottuk egymással a kapcsolatot, próbáltam elfelejteni. sokszor buliztam, randiztam, de a kapcsolataim 2 hónapnál tovább nem tartottak.

nem tudok többé mást szeretni csak őt és tudom hogy most megkapta az élettől amiért elfordult tőlem és nem hallgatott senkire, hagyta magát befolyásolni.

szeretem még mindig és sajnálom és tudom hogy ha nem beszélek többé ugyanúgy lesz minden mint eddig.

hogy a barátaimmal jól elleszek de folyton eszembejut.

maradjak vele, adjak esélyt a barátságnak, esetleg többnek?


2012. febr. 4. 00:05
 1/5 anonim ***** válasza:

Abban igazad van, hogy hibázott mikor nem neked hitt, hanem egy másik lánynak, de gondolom a lány elég ügyes volt hogy ennyire elhitette vele a dolgokat, persze ez azt is bizonyítja, hogy a barátod nem igazán bízott benne neked, ha csak a lány nem valami manipulálómester. A lány még mindig meg akarja szerezni magának? Mivel kiderült, hogy neked volt igazad és a lány hazudott, ezután pedig rövid időn belül felkeresett, ez azt bizonyítja, hogy megbánta, hogy nem neked hitt és hazugság miatt hagyott el. Ha nem érezne irántad már semmit és már nem érdekelnéd, akkor nem keresett volna újból miután kiderült az igazság. Ha úgy látod, hogy újra megpróbálná veled, akkor engedj neki, de te ne nyomulj rá, hagyd, hogy tegye a dolgát, és nehezen, de visszaszerezzen, ne add magad olyan, hogy közben rájöjjön, mennyire nehéz is téged visszaszerezni (persze azért ne ess túlzásokba). Ha úgy érzed, hogy csak barátként van rád szüksége, akkor ne segíts neki, kerüld el, ha keres akkor tagadd le magad, mert csak nehezíti a dolgod. Miután szakítottatok talán az volt a baj, hogy nem hagytál magadnak időt, nagyon el akartad felejteni és lehet, hogy erőltetted a kapcsolatot mással, mert azt hitted így könnyebb lesz.

Esetleg ha elmész hozzá segíteni, akkor kérdezd meg tőle, hogy annak idején mért nem neked hitt, te voltál a barátnője, miért egy másik lány hazugságainak dőlt be. Azt kérdezted tőle valamikor, hogy mi annak a oka, hogy újból felkeresett, annyi idő után? Ha nem akkor ezt is megkérdezném tőle.

2012. febr. 4. 00:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Bocsi, itt kimaradt egy szó "ne add magad olyan könnyen".
2012. febr. 4. 00:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

MÁig azt mondom: Ilyen nincs, hogy valaki ehhez nagyon ért. Hallottam már állítólagos "szarkavaráshoz nagyonértő" embereket éppen "szart kavarni" és semmivel nem csinálta jobban, mint mondjuk ... én, vagy szomszéd Pista bácsi.


Itt a "vevő készülékkel" van a probléma, azaz a volt párocskáddal. Megszívta. Állj picit te is a talpadra, légy igazi nő, céltudatos és magabiztos, és láss neki a világnak :)

2012. febr. 4. 00:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Ha megbízott volna benned,amikor együtt voltatok,akkor nem hitte volna el a hazugságokat rólada.Pl.nekem mondhat bárki bármit a férjemről,nem hiszem el.előbb őt kérdezném meg,hogy mi is az igazság.Szóval ez már az elején sem volt meg.Azért keresett szerintem újra,mert rájött hogy elcseszte és tudja hogy te még mindig szereted,ergo ugrasz neki,hogyha szüksége van rád.

Szerintem hagyd őt,keress olyat aki bízik benned és megbecsül

2012. febr. 4. 04:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Mindenki hibázhat és mindenkinek jár egy második esély. Ha szereted és képes voltál neki megbocsájtani, akkor hallgass a szivedre, az majd megmondja mit kell tenned.
2012. febr. 4. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!