Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerelmes vagyok, felejtsem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerelmes vagyok, felejtsem el vagy maradjak mellette?

Figyelt kérdés
Egy elég bonyolult helyzet állt elő, van egy lány akibe én nagyon szerelmes voltam régen. Elkezdtünk barátkozni, bulikba, házibulikba járunk, suliba is nagyon jól elvagyunk. Ez eddig jó csak van pasija, akit szeret is, engem végül is barátjának tekint. Tulajdonképpen én is, mert nincs más választásom, meg nem kéne elrontani egy "szerelmes vagyok beléd" szöveggel az egész barátságunkat. Viszont az a helyzet, hogy én szerelmes vagyok belé és mint barát nem tudok ránézni, vagy ha rá is tudok az is csak kényszer. Szeretek vele lenni, ő is szeret velem lenni, de nem fogja viszonozni soha az érzelmeimet. Én viszont lassan megőrülök, mert szerelmes vagyok belé és egyre rosszabb ránézni, úgy, mint barát. Mert a barátjával nem fog szakítani szerintem, főleg nem miattam, a szerelmet nem is fogja viszonozni, ez csak egyirányú. Két hónapja tart ez az egész. Jobb lenne, ha nem találkoznánk szerintetek? Vagy mit csináljak? Azzal, hogy elmondom neki, hogy szeretem, de maradjunk barátok, azt nem akarom, mert akkor bukna minden és csalódna is bennem. Ne találkozzunk vagy maradjak mellette és ha találok magamnak esetleg valakit akkor az majd ellensúlyozza? Vagy mi legyen?
2011. febr. 10. 11:14
 1/3 anonim ***** válasza:

Ha esetleg szakítana a mostani palijával kezdj picit hajtani, vagy kérdezd meg hogy - mint barát segítsen- szerinte mennyi esélyed lehetne egy csajjal akivel nagyon jóvan vagy és be jön neked.

Mondja hogy lenne, mondod neki, hogy oké akkor fel is hívom, és felhívod ŐT :)


vagy kérd meg hogy mutasson be eladósorban lévő barátnőinek akiket esetleg nem ismersz. Onnan is lehet akár barátnőd! :)


Sok sikert.

2011. febr. 10. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Hát, te is tudod a választ: ha mazochista vagy, akkor maradj mellette.


Ha viszont van eszed, a saját kényelmed érdekében SZÉPEN távolodj el tőle. Vigyázz, ne sértsd meg, vagy bármi ilyesmi. (Bár ha tényleg szerelmes vagy belé, csak nem teszed...)


Tudod, az igazi szerelem az, amikor félre tudsz állni, hogy a másik boldog legyen.


Neked meg nem jó, ha csak nézed és szenvedsz. Próbálj továbblépni, ismerkedni. Ha mellette elfér a barátság, anélkül, hogy halálra kínoznád magad, akkor maradjatok barátok, egyébként szerintem lassan ideje más ösvény felé nézni, mert ez csak rosszabb lesz.

2011. febr. 10. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Tudom, hogy el kéne engedni, de nagyon szeretem és lehet, hogy mazochista vagyok, de talán most még az is jó, hogy ennyit vagyok vele és így... hát a fene tudja igazából...
2011. febr. 10. 22:24

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!