Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Szerelmes vagyok egy lányba,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerelmes vagyok egy lányba, majdnem össze is jöttünk, csak a volt barát bekavart. Maradjak mellette mint barát és ha szétmennek akkor próbálkozzak megint? 16/f

Figyelt kérdés
2009. nov. 1. 09:43
1 2
 1/11 anonim válasza:
Hát ha majdnem összejöttetek akkor az azt jelenti hogy ő is akarta...csak a volt barát miatt nem jött össze,szerintem ne várd meg hogy szétmenjenek,próbálkozz folyamatosan,de ne erőltesd,ha az a másik fiú megteheti hogy elveszi előled, akkor teis megteheted hogy elveszed tőle. hajrá. sok sikert :)
2009. nov. 1. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Köszi. :D Mások válaszát is várom:D
2009. nov. 1. 10:26
 3/11 A kérdező kommentje:
és hogyan kéne nyomulnom? ha túlságosan nyomulok, mintha figyelembe se venném, hogy barátja van, annak biztos nem örülne.
2009. nov. 1. 10:42
 4/11 anonim válasza:
de mondjuk el hívhatod bárhová mint barátot..még jobban meg fog kedvelni, és ha a bartájával esetleg valami nem úgy alakul ahogy ő szeretné, akkor te leszel az első aki eszébe jut, rájön hogy fontos vagy neki :)
2009. nov. 1. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

mien ironikus..hasonlo hejzetben voltam s vagyok énis =/ de mégis picit máshogy

a történetem már levan irva ezen az oldalon, ha érdekel megadom a linket...

annyit elárulsz hogy mi a keresztneve a csajnak? kiváncsi vagyok vmire;DD

2009. nov. 1. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 aftersex ***** válasza:
nekem még tennem sem kellett semmit... :) maradj a barátja.. nekem 1 hét után megunta azt a srácot és rájött hogy engem szeret ... szóóval én nemaggódnék a helyedben =) hallgass Reggae-t az jóttesz :)
2009. nov. 1. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Köszi. Igen érdekelne a sztori. Privátba elküldheted a linket, ha itt nem jó.
2009. nov. 1. 16:51
 8/11 anonim ***** válasza:

csaknemfog tetszeni a sztori mert én másik szemszögböl élem meg a történetet.

http://www.gyakorikerdesek.hu/szerelem-szex__parkapcsolatok_..

2009. nov. 3. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Nem hinném, hogy ugyanarról a csajról beszélünk, mert ők elvileg múlthét csütörtökön találkoztak egy kihagyás után.
2009. nov. 3. 14:59
 10/11 anonim ***** válasza:

oktober 22-én csütörtökön jöttük össze ujra.

és érdekes dolgokra jöttem rá:S

nagyon megváltozott... 3ismerösével beszéltem, m3 más sztoriat tud rolla, ráadásul egyik sem a valoság. + van egy barátja, aki szereti szerintem...és a blogjában mégérdekesebb dolgokat olvastam. ésez igy nagyon nem klappol. holnap minden eldöl.:S

2009. nov. 15. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!